Hrozí, že budem stáť trvale tisícročnú generáciu, je čas, aby som bol čistý. Nemám rád toastový avokád. (Pozastaví sa pre plyn.) Áno, je to pravda. Som úplne OVER všetkým obľúbeným Instagrammable raňajkami a tu je dôvod, prečo si myslím, že by ste mali byť taky:

1. Avokádo má obrovskú environmentálnu stopu.

Poznáš vodu? Rovnako ako veci, ktoré naše telo potrebuje, aby žilo? No, avokády vyžadujú až 72 galónov vody na libru na rast. Zdá sa, že to nie je trochu chamtivé, najmä ak sú v súčasnosti v USA vodné krízy?

2. Vyprázdnia vašu peňaženku.

Podľa CNN, v roku 2017, ceny avokáda vzrástli o 125% za menej ako rok. Vysoký dopyt po avokádoch spôsobil, že rutinný avokádový toast sa stal serióznou investíciou. Napriek tomu je vaše domáce avokádo toastovo úspornejšie a potom sa dostanete do reštaurácie. Ani ma nezačínaj na túto monstrúzu 100 dolárov.

3. Nie sú kompletné raňajky.

Keďže sú ovocím, avokádo má veľmi nízky obsah bielkovín. Bielizeň je veľmi dôležitá ráno – poskytuje vám energiu a udrží vás dlhšie. Avokádový toast je v podstate carb + tuk. Ak chcete urobiť avo toast kompletné, budete potrebovať celozrnný chlieb a vajcia na vrchole. To ma vedie k číslu 4 …

4. Avokádo sa snaží ukradnúť reflektor vajca.

Každý, kto ma pozná, vie, že som posadnutý vajíčkami. Verím, že skutočne nie je nič, čo sa smažená vajcia nemôže zlepšiť, a môžete mi o tom citovať. Vajcia na toasty boli večňou raňajky a z dobrého dôvodu. Sú tiež zdravé tuky a sú plné bielkovín. Navyše, nie je to ako vajcia, ktoré sa pokúšajú zhrnúť a podávať s kukuricami. (Len hovorím, zostaň vo svojom avokáde.)

5. Zrejme som v dobrej spoločnosti.

Minulý mesiac sa najobľúbenejšia televízna hviezda každého Chip Gainesa považovala za am avo toast hater. Som na teba pyšný, Chip. Vyzerá to, že sme to proti svetu.

Nasledujte Delish na Instagram.