Z hľadiska estetiky je ťažké konkurovať liatinovej panve. Matné čierne kuchynské riadky vyzerajú rustikálne a elegantne naraz a vývojári receptov (Delish food editors included) zohrali tento trend a vytvárali nespočetné liatinové jedlá, ktoré môžu prechádzať z rúry na stôl. Ak však kladiete svoju príťažlivosť na zadný horák, uvidíte, že nerezové hrnce a panvice majú lepšiu voľbu pre každodenné varenie.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

#MemorialDaySales: Nezabudnite využiť veľké #May # špeciálne pre vnútorné a vonkajšie # cooking # fun! Sledujte odkaz v bio obchode #sales.

Príspevok, ktorý zdieľa Hammer Stahl (@hammerstahl)

Skeptický? Mali sme na to tak veľa, a preto sme dostali veľké zbrane, ktoré by vás prevládali: Bobby Griggs je viceprezident amerického amerického plátna z Hammer Stahl, americkej spoločnosti so sídlom v Nashville, TN, ktorá má šéfkuchárov vrátane Andrewa Zimmera a Bobby Flay. Zdieľal s nami päť veľkých obchodných dôvodov, ktoré by ste mali zvážiť pri výmene.

Nerezová oceľ prevádza teplo lepšie a rovnomernejšie.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

S programom Hammer Stahl #cookware môžete vytvoriť #beautiful, # family size, #meals s minimálnou #cleanup potom. #March, kuchynský príbor pre rodinu je viac ako 40% vypnutý a vyberte #cutlery, ktorý vám pomôže pripraviť sa! Zvoľte #serving #bowls sú 15% zľavnené! Nakupujte naše marcové #specialy tu: http://www.hammerstahl.com/familydinner

Príspevok, ktorý zdieľa Hammer Stahl (@hammerstahl)

Multiclad nerez – termín, ktorý naznačuje, že vaša panvica má vrstvy rôznych kovov – robí lepšie vedenie tepla kvôli svojmu hliníkovému jadru. Litina, naopak, má tendenciu horko, kde je priamo vyhrievaná a zostáva chladná, kde to nie je. Nerezové panvice sú vhodné aj pre začínajúcich kuchárov, pretože sa rýchlo prispôsobia teplotným zmenám. Ak prehrejete liatinu, môžete urobiť len málo, aby ste zabránili tomu, že vaše jedlo bude horieť; otáčaním horáka okamžite neovplyvní panvicu.

KÚPIŤ: 10,5 “Fry Pan, 119 dolárov (v predaji za 70 dolárov); hammerstahl.com

Liatina môže zmeniť chuť alebo farbu vášho jedla – pre horšie.

Myslite na liatinu ako vašu pokožku, pretože má pórovité otvory, ktoré absorbujú čokoľvek na nej. Ak sa jeden deň budete variť s cibuľou, jedlo pripravené v rovnakej panvici na druhý deň môže mať nádych tohto vkusu. A kyslé zložky, ako napríklad paradajky alebo ocot, môžu získať tmavšiu farbu alebo kovovú chuť v liatine. Kvalitné nádoby z nehrdzavejúcej ocele nie sú reaktívne, čo znamená, že nezmení vaše jedlo.

Ľahké panvice sú ľahšie variť.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Naša panvica je ���� Získajte svoje, keď sú v predaji, len 69,95 dolárov. , , #hammerstahl #americanclad #madeinusa #homecooking

Príspevok, ktorý zdieľa Hammer Stahl (@hammerstahl)

Existuje dôvod, prečo často nevidíte šéfkuchárov, ktorí hodia jedlo v liatinovej panvici alebo v jednej víriacej omáčke: sú šialene ťažké. S panvou z nehrdzavejúcej ocele môžete urobiť vyššie uvedené a nemusíte sa obávať zlomenia zápästia. Navyše sa nemusíte starať o poškriabaniu sklenenej varnej dosky, keď položíte panvicu s menším počtom kusov.

KÚPIŤ: 10 kusov jadrového riadu, 899 dolárov; hammerstahl.com

Nerezová oceľ je ľahšie čistiť.

Pokiaľ ide o starostlivosť o liatinu, je tu celý zoznam donútok: Musíte ju správne sezónne, držať ju z umývačky riadu a dávať pozor na vodu – aka budúce poškodenie hrdze – po opláchnutí. Je skutočne ťažké odskočiť panvy z nehrdzavejúcej ocele. Kuchynský riad Hammer Stahl môže skladovať jedlo cez noc alebo nasiaknuť do vody. Okrem toho sú úplne bezpečné pre umývačky riadu.

Môžete získať lepší pohľad na nehrdzavejúcu oceľ.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Veľké využitie a recenzie nášho riadu #AmericanClad, skontrolujte! #regram “Jednoduché, chutné ryby – Pozrite sa na novú linku riadu na @hammerstahl – taká skvelá #christmasgift nápad! Obchod s odkazom v bio A tento nový recept je na blogu ➡ www.methodtomymeals.com #methodtomymeals # foodblogger # hammerstahl “��: @methodtomymeals

Príspevok, ktorý zdieľa Hammer Stahl (@hammerstahl)

Tento je menič hry, pretože liatina je známa tým, že je kráľom v oddeľovacom oddelení. V panvovej nádobe z nehrdzavejúcej ocele sa ryby a mäso fyzicky a chemicky viažu na kov, čo mu dáva bližšie, tmavšie pranie. Je to v poriadku, ak sa drží – dobré, vyrovnané. Keď dôjde k zapečeniu, váš proteín sa prirodzene uvoľní z panvy z nehrdzavejúcej ocele. Opékané liatinové panvice zabraňujú ťažkému lepeniu.

KÚPIŤ TERAZ: 2,5 Quart Sauteuse s vekom, $ 229. hammerstahl.com

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.