Preč sú dni, kedy môžete vytvoriť iba svadobný register v spoločnosti Bloomingdales a Williams-Sonoma. Teraz je toľko obchodov a miest, ktoré sa starajú o čoskoro-to-be-weds, že budete musieť nakupovať trochu pred vytvorením zoznamu darčekov darčekov. A keď to robíte, rýchlo si všimnete niečo: Niektoré miesta ponúkajú veľké výhody – ako peniaze späť alebo voľný swag. Tu je všetko, čo môžete získať z vášho registra … okrem darov, ktoré požadujete.


ZOLA


obraz

Zola

Ak si myslíte, že ste v obchodnom obchode vykročili v nohách, rozbehnite sa v žihľavách, spusťme to s najviac podhodnoteným benefitom Zoly,

Všetko je digitálne. Môžete sa zaregistrovať pre klasiku – mixér KitchenAid, sadu hniezd v miskách z nehrdzavejúcej ocele – z pohodlia vášho gauča.

Nič nie je obmedzené. Zola je stiahnuteľný widget vám umožní zaregistrovať sa na akýkoľvek produkt, ktorý je online (myslím: tlačidlo ako Pinterest), ako servírovací tanier z malého butiku, ktorý nemá vlastný register.

Vyberte, kedy vaše dary loď. Ak ešte nemáte dostatok miesta pre tento kompletný porcelán, povedzte to Zola, keď ju chcete dodať.

Získajte zľavu po svadbe. Môžete si kúpiť všetko, čo zostalo vo vašom registri za 20 percent off v priebehu šiestich mesiacov po vašom veľkom dni.

Na vás čakajú prekvapujúce darčeky. Keď vaši priatelia a rodina kúpia od určitých značiek – povedzme, 800 dolárov z All Clad hrncov a panvíc – Zola bude darček vám trochu niečo extra … ako monogrammed All Clad sklenka.

REGISTRUJTE TERAZ Zola Registrácia, zola.com


TARGET


obraz

Getty Imagesgsheldon / Jason Kempin

Nemajte žiadnu hanbu pri registrácii Tarjay. Veľká krabica nesie doslova všetko, čo potrebujete na skladovanie vašej novej kuchyne – a za ceny, ktoré nenechajú vašim hosťom veľký nárazový štít. Tu je to, čo je pre vás:

Pravidlá vrátenia sú flexibilné. Ak chcete niečo vrátiť v Targe ako samostatný alebo starý manželský pár, zvyčajne máte 90 dní, aby ste ho vrátili. Ale ak je to niekto, kto vás niekto daroval z registra, máte celý rok.

Hostia môžu zoskupiť darček. Znie to ako perk pre vašich priateľov a rodinu, ale funguje to dobre aj pre vás. Hostia môžu čipovať v čomkoľvek, čo chcú, za ten stojanový mixér s hodnotou 350 dolárov, ktorý nikto nechce financovať sám, a Target vám pošle darcovú kartu, aby si ju kúpil. Aby ste zjednodušili: Ľudia vám skutočne prinesú vaše veľké lístky.

Po veľkom dni dostanete zľavu. Môžete si kúpiť akýkoľvek doplnok vo svojom zozname – ako je jedno z dvanástich nastavení tabuľky, ktoré neboli zakúpené – za 15 percent z ceny.

Získajte bonusové darčeky. Cieľ spúšťa obmedzené propagačné akcie so značkami. Takže napríklad ak si niekto kúpil Keurig z vášho registra, Target by vám daroval pár bezplatných cestovných hrnčekov.

REGISTRUJTE TERAZ Cieľový register; target.com


BED BATH & BEYOND


obraz

Getty ImagesJames Leynse / Bed Bath & Beyond

Pre tých, ktorí hľadajú registráciu ohromujúci, získajte záťaž osobných výhod BB & B:

Vyhodnoťte bezplatnú konzultáciu. Predtým než pôjdete uličkou, zamestnancom Bed Bath & Beyond vás prevedie uličky obchodu. Budete mať jeden-na-jeden debrief z registra a všetko, čo môžete pridať k tomu. Vy a váš partner dokonca opustíte sadu bezplatných hrnčekov kávy.

Program sprostredkovania je lukratívny. Ak sa traja tvoji priatelia dostali do zamestnania hneď po tom, čo si to urobil, povedz im o registri BB & B. Keď vytvoria jeden, dostanete 25 dolárov z nákupu 100 dolárov v obchode.

Využite “Freebook”. V bezplatnej knihe Bed Bath & Beyond je takmer 50 značiek. Keď pridáte produkty z nich do registra a vaše hostia ich zakúpia, BB & B vám pošle ďalší kus – ako limitovaná edícia Le Creuset cocotte.

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Bed Bath & Beyond Registry; bedbathandbeyond.com


macy


obraz

Getty ImagesJason Doiy / Macy

Pozor, častí zákazníci: Registrácia v službe Macy’s vám prinesie iba výhody v obchode.

Získajte Macy hotovosť späť. Musíte mať kreditnú kartu Macyho, aby ste mohli využiť tieto výhody, ale mohlo by to stáť za to. Dostanete päť percent späť na akýkoľvek darček, ktorý ktokoľvek kúpi z vášho registra a 10 percent späť na akékoľvek oprávnené nákupy, ktoré robíte.

Získajte zľavy v celom obchode. Kým máte registráciu s firmou Macy’s, dostanete 20 percent z módy, topánok a jemných šperkov. 20 percent vybraného domáceho tovaru; a 20 percent štýlových služieb.

K dispozícii je zľava pri ukončení. Môžete si objednať akékoľvek darčeky, ktoré vám nikto nekúpil za 20 percent – to všetko v mene dokončenia registra.

Viac. Zadarmo. darčeky. Macy’s ponúka to, čo robia mnohé ďalšie obchody: Ak vám vaši priatelia a rodina kúpia dostatok značky od jednej značky, budú vám darovať niečo iné. Takže máte ten stroj Nespresso 200 dolárov? Tu je darčeková karta s hodnotou 50 dolárov, aby ste si kúpili nejaké lusky.

Vytvorte “Fond snov”. Ak sú vaše kuchynské skrinky plné a je to stôl s jedlom vo výške 1.000 dolárov, ktorý naozaj chcete, pokračujte a zaregistrujte sa. Ľudia môžu prispieť peniazmi do darčekových kariet, ktoré môžete použiť na nákup tabuľky splurge-y.

REGISTRUJTE TERAZ Macy’s Registry; macys.com


AMAZON


obraz

Getty Imageskasinv / Amazon

Môžete nájsť doslova všetko, na čo sa chcete zaregistrovať na stránke Amazonu. (A, áno, pomoc vám Prime.)

Budete mať univerzálny register. To znamená, že sa môžete zaregistrovať na čokoľvek, čo vidíte na webových stránkach spoločnosti Amazon – žiadne vylúčenia – a akékoľvek produkty na iných webových stránkach. Stačí stiahnuť tlačidlo na paneli s nástrojmi v službe Amazon a kliknutím na ňu pridáte niečo, čo sa vám páči.

Ešte viac bonusových darčekov. Amazon pozná značky, ktoré sú v registri všetkých: All Clad, Le Creuset, Instant Pot. Keď budete nevyhnutne požiadať o produkt od nich a vaši hostia prejdú, Amazon bude hádzať niečo ďalšie na pošte pre vás, taky.

Viete, čo je vo vašich poliach. Pomocou aplikácie Amazon môžete skenovať čiarový kód vo vašich poliach, aby ste videli, čo darček čaká dovnútra skôr, ako urobíte neporiadok otvorením veci.

Celý váš register sa dostáva do predaja. Po vašom svadobnom dni môžete získať 1 percentuálny podiel (alebo 20 pre členov Prime) všetko, čo je ešte stále v registri.

Dostať inšpiráciu. Amazon sleduje svoje najobľúbenejšie svadobné darčeky, takže môžete vedieť, ktoré z párov skutočne používajú a milujú a ktoré sú stále v ich krabiciach.

REGISTRUJTE TERAZ Amazon Registry; amazon.com


obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, 30 dolárov, barnesandnoble.com