žena eating burger

Vieme, že ľudia v rôznych štátoch majú veľmi odlišné názory na to, ako by sa mali jesť určité potraviny – stačí pozrieť sa na rozmanitosť sendvičových preferencií v krajine – ale nemali sme tušenie o tom, koľko hlúpych zákonov tam vládne všetko od toho čo môžeme a nemôže jesť kedy a kde ich môžeme jesť. Koľko z týchto absurdných zákonov o potravinách ste zlomili?

ľad cream cone pocket

Alabama

Máte zmrzlinový kužeľ vo vašom zadnom vrecku mimo hraníc podľa zákona v Alabame – čo znamená, že sa nebudete musieť obávať, že vaše šortky budú lepiace.

los

Aljaška

V meste Fairbanks je kŕmenie alkoholických nápojov losom veľmi vážnym deliktom. Pravdepodobne najlepšie udržať veľké, divoké zvieratá triezvy, tak ako tak.

voda glasses

Getty Images
Arizona

Dni môžu byť v Arizone dosť horúce, najmä v lete. Z tohto dôvodu sa považuje za nezákonné odmietnuť osobu pohár vody – to znamená jednotlivcov, reštaurácií a iných podnikov.

Obrovský Sandwich Horizontal

John Komar
Arkansas

V Little Rock sa radšej nechajte chytiť, keď si po 21.00 hod. Možno, že deli mäso potrebujú aj svoju krásu odpočinok?

ľad cream

Kalifornia

Návštevníci Carmel, ktorí boli zasiahnutí túžbou po zmrzline, sa museli ubezpečiť, že ju nechodia na chodníku – kým Clint Eastwood sa stal v roku 1987 starostom a zrušil hlúpe zákony.

volebný

Colorado

Čakáte, že potrebujete drink predtým, než narazíte na ankety? No v Colorade by ste mali šťastie. V dňoch volieb sa v štáte nemôže predávať alkohol.

rôsol brine

seantoyer / flickr
Connecticut

Vzhľadom na nedávne zmätok o rozdiel medzi pickle a uhorky v Connecticute, zákon teraz vyhlasuje, že nakladač musí odraziť sa kvalifikovať ako naše milované, slané občerstvenie.

piknik truck road trip

Delaware

V meste Fenwick Island, DE, ľudia nemajú povolené mať pikniky na diaľnici, čo by určite mohlo klásť tlmič na plány miestnych cestujúcich.

zlomený plate dish

Florida

Buďte opatrní pri neohrabanom umývaní riadu v štáte Florida – nie je dovolené prelomiť viac ako tri jedlá denne alebo štiepať hrany viac ako štyri šálky alebo taniere podľa zákona.

pivo bottles six pack

Georgia

Zabudnite na dva-za-jeden šťastné hodinových obchodov v Gruzínsku. Je nelegálne predávať dve pivá naraz za jednu cenu tu.

bourbon whiskey

Hawaii

Nechajte svoj zvyk s dvojitým fingom doma, ak idete na Havaj, pretože určite nie je v poriadku mať viac ako jeden alkoholický nápoj pred sebou naraz.

box of chocolates

Idaho

Každý by mal zvážiť plánovanie v Idahu na Valentín v budúcom roku! Zdá sa, že je nelegálne, aby muž dal svojej miláčikovej krabici s cukrovinkami s hmotnosťou menej ako 50 libier – znie to ako sladký zákon.

varenie fire

Illinois

Zákon v Chicagu hovorí, že nemôžete jesť na mieste, ktoré je v ohni … dúfajme, že to nezasahuje do žiadnych mimoriadne “horúcich” dátumov večere, ktoré ste mohli naplánovať.

cesnak

Indiana

Mesto Gary, IN nemá žiadnu toleranciu na zlý dych, podľa zákona. Ak ste jedli cesnak v posledných štyroch hodinách, nemáte povolené ísť do kina alebo jazdiť na verejný tramvaj.

ľad cream truck

Iowa

Nie sme si istí, čo sa stalo v meste Indianola vedúce k vyhnaniu “Ice Cream Man” a jeho nákladné auto, ale miestne deti skutočne chýbajú na sladké letné tradície.

predajné machine

Kansas

Všetci sme mali nešťastnú skúsenosť s automaty na predaj v určitom okamihu, ale zákon zakazujúci ľuďom biť na stroji, ktorý ukradol ich peniaze, zabezpečuje, aby sa veci nestratili v Derby, KS.

zlomený eggs eggshells

Getty Images
Kentucky

Ak sa vám nepáči, čo má hovoriť verejný rečník v Kentucky, snažte sa sami sebe. Hádzanie vajíčok na ne môže viesť k pokute alebo pôde vás vo väzení až na jeden rok

pizza delivery

Louisiana

Snažíte sa hrať žart na svojho priateľa tým, že objednáva prekvapenie pizze, aby sa doručil ich dom? V Louisiane by to mohlo znamenať, že by ste mohli dostať pokutu za 500 dolárov!

Dunkin' Donuts Iced Cofee

Dunkinov šišky
Maine

Lepšie sa nedostanú do cesty obyvateľov Južnej Berwicky a ich obľúbenej kávy – je to nelegálne zaparkovať svoje auto pred Dunkinovými šiškami na Hlavnej ulici tu.

zmrzlinu beach

Maryland

Tvoja mama pravdepodobne povedala, aby si nejedol predtým, ako si plával, ale podľa Marylandského zákona jesť zatiaľ čo plávanie v oceáne je absolútne nie.

muž eating sandwich

Massachusetts

Ľudia sa trápia mnohými rôznymi spôsobmi, ale obyvatelia Massachusetts by sa mali snažiť, aby necítili svoje pocity vďaka zákonu, ktorý zakazuje smútiacom, aby jedli viac ako tri sendviče po boku.

opitý

Michigan

Najlepšie je, aby ste sa nebrali na chvost pri vjazde vlaku v Michigane – ľudia, ktorí sú opití a rušiví na lokomotíve porušujú zákony štátu.

karneval Cruise Line Guy's Burger Joints

Karneval Cruise Line
Minnesota

Občania St. Cloud majú zvláštny zákon o knihách, ktorý znemožňuje jesť hamburgery v nedeľu. Ak sa túži chuť, navrhujeme vám, aby ste si niekoho grilovali v súkromí svojho domova.

mačka

Mississippi

Dobrodruhoví jedlíci v Mississippi by mali byť upozornení – predaj mäsa mačky na jedlo určite nie je legálny. Myslíme si, že mačkovia po celom štáte súhlasia, to je dobré, ktoré sa má nasledovať.

mliekar

Missouri

Určite ste v menšine, ak stále máte mlieka, ktorý doručuje džbány do vašich dverí; ale tí, ktorí žijú v St. Louis by mali varovať muža, že bežať v službe je mimo hraníc.

recyklovať can

Montana

Zákon v Salisbury, MT uvádza, že popové fľaše sa nesmú hádzať na zem. Ak ste chybou vrhu, mali by ste vedieť, že sa to pozerá aj v iných štátoch.

Šiška holes

Nebraska

Všetci milujú koblihy, ale štát Nebraska nie je fanúšikom koblihových dier. Zákon v Lehighe zakazuje, aby boli vôbec predávané!

bar order drinks bartender

Nevada

Ak váš bankový účet trpí kupovaním príliš veľa kôl pre váš tím, Nevada môže byť pre vás miesto. Mesto Nyala sa postavilo proti zákonu, aby kúpil nápoje pre viac ako troch ľudí v ktoromkoľvek mieste počas dňa.

cintorín

New Hampshire

Mesto Claremont, NH nie je s vami hosťujúce žiadne strašidelné soirée na cintoríne. Na cintoríne je nelegálne sa piť alebo piť na cintoríne.

slurping soup

New Jersey

New Jersey zákonodarcovia sú prekvapivo prísne o stolovom správaní – zákony uvádzajú, že nesmiete slurovať polievku. Zúfalo nás, že … ramen počíta?