1

obraz

Nezabudnite to nalepiť neskôr!

2

Ona zostáva obmedzená.

Stretnutie ráno ma motivuje ��������

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Pozrite sa na Spearsov Instagram a uvidíte, že žena je vždy na cestách. Strečink v dopoludňajších hodinách pomáha udržiavať jej pružnosť – a inšpiruje ju, aby sa pohybovala po celý deň (a post gravitačné sfarbenie “gramov, ktoré nás všetkých spochybňujú naše bagel-a-kávu a.m. rutina). Spears tu však nekončí. Snaží sa dostať do dvoch 90-minútových stretnutí jogy týždenne, povedala tvar.

3

Dokáže úplne zdvihnúť, Bro.

Taký skvelý záber s @david_roemer

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Keď je Spears v Los Angeles, pravidelne vyhadzuje Drenched Fitness, kde zaznamená hodinu cvičenia a robí kombináciu šprintu a váh, Nás týždenne hlásené. Osobné tréneri telocvične vás môžu ísť ďalej, dokonca aj keď naozaj skutočne nechcete robiť viac kardio. “Máte tréner, ktorý drží nohy do ohňa,” povedala časopisu zakladateľka telocvične Julie Kenningtonová.

4

Tri kritické pohyby udržia svoje celé telo.

Wow Larry! Veľmi ohromený.

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Okrem kardio a hmotností, môže Spears vypadnúť a dať vám 20. Urobiť, že 30, v skutočnosti, ako ukazuje v tomto videu. Ona je tiež veľkým fanúšikom robiť squaty a sit-upy, aby jej abs a nohy tónované, podľa Nás týždenne.

5

Používa “štyri B” na zníženie telesnej hmotnosti – a udrží to.

Nič podobne ako turistika, aby ste preorientovali svoju energiu. Nemôžem sa dočkať, kedy sa vrátime do Vegas tento týždeň!

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Spears sa obrátila na trénera Tonyho Martineza, aby sa pripravila na pobyt v Las Vegas v Planet Hollywood. Počas tejto doby sa zotrvala na 90-minútových, dvakrát týždenných jogových stretnutiach a stretla sa s Martinezom trikrát týždenne jednu hodinu. Počas toho času sa sústredil na to, čo nazýva “Štyri B”: Basketbalové skoky, spätné chôdze, vyvažovanie na jednej nohe pri súčasnej medicíne s loptou a bicyklovanie. “Prvé tri sú funkčné školenia, ktoré zlepšujú spoločnú mobilitu a pohyb,” napísal Martinez. “Sú jednoduché, ale účinné a riadia sa mojou filozofiou, že pracujem inteligentnejšie a získavam lepšie výsledky z tréningu menej.”

6

Neodstraňuje sa.

Ráno! ��

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Spoločný refrén výživovníkov, ktorí popierajú príležitostné liečenie, môže len spôsobiť, že sa budete musieť neskôr zdať ako mantra. Miluje sushi alebo francúzsky toast z času na čas a má svoj podiel cheat-day potravín, rovnako ako my ostatní.

“Tacos, pizza a zmrzlina,” povedala Spears E !, zoznam svojich obľúbených jedál. “Mám rád sladkosti. Milujem Oreo Blasty – sú to najlepšie!”

7

Nezbavuje jej abs.

Ďalší skvelý deň!

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Rovnako ako Spears miluje sit-ups – je známe, že robí 500 za deň, alebo až 1000 na “naozaj dobrý deň” – nezastaví tam. Počas práce s Martinezom použila jadrové disky: kruhové podložky, ktoré kĺžu na ľubovoľnom povrchu, vyžadujúce si, aby ste používali stabilizujúce svaly vo vašom abs väčšom, ako by ste normálne. “Používame ich pre horolezcov, robíme sudovú úlohu, kde sa otočíte celú cestu a potom si prinesiete kolená,” vysvetlil Martinez.

8

Ona má Cheesecake Factory cvičenie.

Po Cheesecake Factory to urobíte … Bead a váhy ��

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

Jediné jedlo v továrni Cheesecake Factory môže čítať 2370 kalórií (to sú len Louisianské kurčatá, bez nápojov, aprílov alebo kúsok slávnych tvarohov). Aby sa Spears vyrovnala, po tom, čo tam jesla, zasiahla bežecký pás a dostala sa do nejakých ramenných lisov, keď odchádzala z kariet.