obraz

Laurel Mercantile Co.

Čo Waco má Chip a Joanna Gaines, Laurel, MS, je Ben a Erin Napier. Hviezdy HGTV Domovské mesto sú na misii oživiť svoje malé mesto na juhu, jednu domácu rekonštrukciu naraz. Ben je tesár a Erin je čarodejník s dizajnom, takže to bolo zrejmé posunutie pre páru, aby znovu otvoril Laurelovu zanedbanú všeobecnú predajňu, šiling ručne vyrábané drevené kúsky a americký dekor. The Napiers otvorili spoločnosť Laurel Mercantile Co. pred rokom a (Shh, nehovorte Chipovi a Joovi) dáva Magnolia Market útek pre svoje peniaze. Príďte sa pozrieť, čo máme na mysli …

obraz

Laurel Mercantile Co.
Liatinová panvica

Erinove najobľúbenejšie skillety vyrába Lodge, a tak získala jeden pre obchod, špeciálne vyrazený s logom.

KÚPIŤ: Laurel Machine & Foundry Co. Cast Iron Skillet, 45 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Butcher Block

Každá doska je ručne vyrobená z regenerovaného tvrdého dreva pestovaného a rezaného v Mississippi. Môžete získať dub, čerešňu alebo javorový blok – alebo pruhovaný kus s kúskami každého druhu dreva. Ak chcete splodil dedičstvo dedičstva, rozhodnite sa pre Mercantile je mozaika-ako starožitný dub sekací blok.

KÚPIŤ: Butcher Block, $ 85; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Casserole Tote

Napíjači boli obdarení ručne vyrobenou verziou tohto nosiča na svadbu a milovali ju toľko, vytvorili jeden z plátna na predaj. Zachováva teplé pečivo na ceste a má vrecká na servírovanie riadu.

KÚPIŤ TERAZ: Casserole Tote, 39 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Kávový pohár s rukávom

Tieto ekologicky šetrné alternatívy k kartonovým chráničom, ktoré získate v kaviarňach, sú vyrobené z recyklovaných zvyškov.

KÚPIŤ TERAZ: Kávový pohár na rukáve, 10 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Platter

Prietok modrý porcelán obsahuje vzory, v ktorých je farba zámerne rozmazaná. Táto moderná kamenárska úprava má ručne odtlačené kvety okolo okraja. Získajte ho s kľučkami alebo bez – alebo vo forme koláče.

KÚPIŤ: Ručné LMCo. Platina, 125 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Zápasový držiak

V tomto smaltovanom stojane môžete do schránky so štandardnou veľkosťou 250 vložiť. (Tieto zápasy s modrým hrotom sú obľúbené položky Napiers.) Je tu bočný výrez, ktorý vystavuje strike pad pre ľahké osvetlenie.

KÚPIŤ TERAZ: Smaltovaný držiak na zápalky, 17 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
krúpy

Každý južný šéfkuchár, ktorý stojí za svoju soľ, má v kuchyni Delta Grind. Spoločnosť Laurel Mercantile zásobuje obilniny značky a kukuričné ​​múčky.

KÚPIŤ: Delta Grind Grits, 10 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Držiak hrncov

Tieto držiaky na plátno vyrobené v USA chránia vaše ruky plstenou plnkou. Môžete ich použiť aj ako trivičky.

KÚPIŤ TERAZ: LMCo. Canvas Potholder, 14 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Valček

Pevná konštrukcia tohto valca uľahčuje umývanie a starostlivosť. Týmto spôsobom ju môžete použiť “, aby sa vyrobili tie najlepšie koláče po celé generácie,” pochvaľujú sa námeri.

KÚPIŤ TERAZ: Vianočný valček, 45 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.

Domovské mestorežisér rád povedal frázu na tomto keramickom hrnčeku pred natáčaním, aby naznačil, že doslova je elektrina na začatie výroby. Zvyšok posádky ho prijal ako inšpiratívnu mantru.

KÚPIŤ TERAZ: Máme Power Mug, $ 22; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Kuchynský vozík

Za 1,600 dolárov, tento vozík je šialenstvo, ale kvalita je bezkonkurenčná. Každý z nich je ručne remeselnícky na objednávku z regenerovaného borovicového dreva a lepenkovej dosky.

KÚPIŤ: Kuchynský vozík, 1.600 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Stojan na tortu

Medzi vážne pôsobivou zbierkou farebných sklenených figúrok spoločnosti Laurel Mercantile stojí vysoká. Koláče sa odohrávajú v Ohiu vo formách starších ako 100 rokov. Klenba sa predáva samostatne, ale je to nevyhnutný nákup.

KÚPIŤ TERAZ: Cake Stand, 55 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Table Runner

Francúzske mlyny na obilie používali na rozlíšenie svojich vreciek osobitné pruhy a Ben a Erinova predajňa prepravujú stolové lišty vyrobené z dvoch vzorov: jedna má kobaltové pruhy a druhá má červeno-modrú kombináciu.

KÚPIŤ TERAZ: francúzsky pekáč na obilniny, 139 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Modré dosky

Napíjači sa zamilovali do tejto kuchynskej kuchyne, ktorá bola umiestnená na svadobnej ceste v New Yorku, a tak ju na mieste vyzdvihli. Teraz predávajú všetky kusy – misky, taniere, bočné plechy a mini taniere – vo svojom obchode v Mississippi.

KÚPIŤ TERAZ: Blue Plate Special dishes, od $ 18; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Miešacie misy

Počas veľkej hospodárskej krízy továrne vyrábali sklo – skôr ako Čína – misky na zníženie nákladov. Vintage farebné odtiene hniezdnych vkladov Laurel Mercantile sú kývnutím do tej doby.

KÚPIŤ TERAZ: Mixing Bowls, 60 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Obal na víno

Tento útulný vlnený rukáv udržiava fľaše v bezpečí v doprave a prichádza v červených aj zelených byvoli.

KÚPIŤ TERAZ: Obal na víno, 15 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
chladič

Tento oceľový chladič vyzerá len tak, ako to bolo už celé desaťročia. Telo je vyrobené Colemanom – takže viete, že je to legitímne – a maľoval Benovo dielo.

KÚPIŤ: Škótsky Coleman Cooler, 169 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Zásuvka ťahá

Takto pridáte osobnosť staršej školy do modernej, celoplošnej kuchyne. Tri odtiene vyzerajú dobre na ich alebo nesprávne.

KÚPIŤ: Sklenená zásuvka ťahá, 12 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Jedálenský stôl

Ben má tendenciu vytvoriť jedinečný kus nábytku – ako táto tabuľka – pre každého vlastníka domu. Môžete si nájsť aj jedného z Scotsman showstoppers: tento má rám vyrobený z regenerovanej borovice a ručne otočené nohy.

KÚPIŤ: Yorkshire Table, $ 1,200; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Sklenená džbán

Jeden zo spoluvlastníkov spoločnosti Laurel Mercantile má vec pre sladký čaj, a tak sa vždy ubezpečuje, že na sklade sú nádherné džbánky. Táto hobalka je obľúbená, ale ak máte jednoduchšiu estetiku, je k dispozícii aj hladká, obložená verzia.

KÚPIŤ TERAZ: Addison Glass Pitcher, $ 40; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
kuchárka

Erinova mama – mamička, ako ju volá – spojili tieto tóny s receptami a príbehmi z ich rodiny. Medzi nimi: Erinove špagety a mäsové gule, Benova chili a sušené mušle Mammaw Ouida. Po prvom hlasovaní budete pre druhého hlasovať.

KÚPIŤ: Rodinné príbehy a recepty (zväzok 1), 12 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Kuchynská utierka

Ak tieto uteráky pripomínajú niečo, čo by ste našli v kuchyni v 50. rokoch minulého storočia, to bol zámer. Šesť štýlov sa často predáva, ale sú rovnako rýchle.

KÚPIŤ: Kuchynský uterák, 16 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Soľné a korenené šekovače

Pre Napier sú najlepšie trikové mixéry. Tieto ručne vyrábané sklenené výrobky predávajú čierne a biele, jadeitové, lovce zelené, kobaltové a mliečne.

KÚPIŤ TERAZ: Slané a korenené šekovače, 25 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Nadmerný hrnček

Erin si objednala tento kúsok (a zodpovedajúci hrnček) od Tew Studios, štúdio založeného na Laurel. Na boku je rukoväť, takže ste držali ruky mimo misku – udržiavali ich v bezpečí pred teplom a umožnili jedlo udržať teplotu.

KÚPIŤ TERAZ: Tew Studios Polievka & Cereálny hrnček, 32 dolárov; laurelmercantile.com

obraz

Laurel Mercantile Co.
Servírovací zásobník

Táto rekultivovaná borovica bola vyrobená na raňajky v posteli alebo večeri na verande. Je to ručne vyrobené v Mississippi, s mosadznými držadlami a logom Scotsman.

KÚPIŤ TERAZ: Servírovací zásobník, 75 dolárov; laurelmercantile.com