UPDATE: 18. júla 2017 o 4:50 hod.

Práve keď sme skoro stratili nádej, že Unicode zabudol na extrémne dôležitú kategóriu potravín emoji, spravodajstvo prelomilo, že by sme toto leto dostali na našu klávesnicu 56 nových ikon. A obsahuje 13 kulinárskych doplnkov, ktoré nemôžeme čakať na použitie.

Čoskoro dostaneme koláč, kokosový orech, steak, pretzel, brokolicu, sendvič, knedlík, šťavnatú sušienku, čínske jedlo na výdaj potravín, misku polievky, konzervované jedlá, paličky a pohár. (Vážne, ešte žiadne vápno ?!) Ale v novej kolekcii je aj jogín, dinosaur, prekliaty tvár a morská panna (!!!). Pozrieť sa na to bližšie:

obraz

Nie je jasné, kedy sa všetky tieto návrhy rozvinú, ako povedalo konzorcium USA Today že prídu s vydaním Unicode verzie 10.0 – ktorú očakávame neskôr v tomto roku, ale potenciálne už tento mesiac. Prekračujte prsty, je to druhý, aby sme mohli všetci písať.

UPDATE: 11. novembra 2016 o 4:04 hod.

Takmer rok po tom, čo Unicode upustil oživenie nových potravín emojis – ako veľmi potrebná slanina – sme konečne dostali aktualizáciu o tom, čo môžete skutočne očakávať, že začnete používať a kedy. Podľa The Verge môžeme očakávať, že začne používať extrémne očakávané emoji avokáda (plus palacinky a všetky ostatné, ktoré sme uviedli nižšie), keď je uvoľnený iOS 10.2.

Ale teraz sú tu aj nejakí úžasní nováčikovia, ktorí sa tešia. Eater hlási, že existuje 51 nových návrhov, vrátane 14 kulinárskych doplnkov ako koláč, praclík, kokosový orech, steak, brokolica, obilniny, soľná trepačka, listová zelenina, hummus, sendvič a konzervy. Ale je tu tiež bagel – Unicode, jednoducho ešte nemá k dispozícii maketový obrázok. Skontrolujte ostatné:

obraz

unicode

Mnohé z nich sú na chvíľu súčasťou Delishových Eatmojov – pretože chápeme boj bez textu bagel.

UPDATE: 13. novembra 2015 o 11:46 hod.

Napriek tomu, že i0S 9 klesol a boli sme zdobené dlho očakávaným taco, burritom, hot dogom, syrovým klinom, popcornom a šampanským emojisom, stále hľadáme horizont pre ďalšie. A nemôžete naozaj obviňovať nás – existujú 22 štátov, ktoré sú úplne posadnuté emojismi a dokonca aj tými, ktorí pravdepodobne ešte neumožňujú domino s ikonou za za Twitter.

Dnes máme prehľad o tom, čo bude ďalšia dávka postáv vďaka aktualizácii od spoločnosti Unicode, ktorá uvádza, že pre budúce vydanie existuje 74 potenciálnych kandidátov. Zahŕňajú dlaň a prsty, ale najlepšie z nich sú kulinárske znaky: avokádo, slanina, croissant, bageta, šalát, celé vajcia, arašidy, pohár mlieka, kivi a palacinky. Ponuka raňajok je tu úžasná. Ale potom sú šumivé šampanské a sklenené poháre naplnené whisky (sakra áno!).

Podľa systému Unicode môžeme očakávať, že začne používať ľubovoľné znaky, ktoré robia strih do polovice roka 2016. Tak sa pozrite bližšie a začnite vykresľovať svoje hnusné texty.

obraz

Unicode / Michael Stillwell

UPDATE: 24. augusta 2015 o 11:50 hod.

Oficiálne mock-up slaniny, avokáda, croissant, šampanské, uhorky, mrkva a zemiakové postavy sú tu – a vyzerajú lepšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka spoločnosti Emojipedia sme ich na prvý pohľad pozreli:

obraz

S láskavým dovolením z Emojipedia

Ako je to tak, ako to sú, stále sme na chvilke chomping vidieť oficiálne taco, burrito a hot dog emoji.

ORIGINÁLNE POST: 22. mája 2015 o 12:33 hod.

Vážna otázka: Ako sme sa tak dlho vydali bez emotiek slaniny? Môžem si na to predstaviť aspoň desiatky použitia – pretože slanina robí všetko lepšie. Nakoniec môžeme prestať snívať a rozširovať naše emoji diéty. Unicode, vývojová a dizajnová skupina, ktorá je jedinou rukou zodpovedná za to, že sa emojis pridávajú do svetových klávesníc, prináša budúci rok 38 nových znakov. A sedem z nich je zatraceně delish.

Spolu so slaninou prichádza avokádo (pretože všetci sú úplne posadnutá), uhorky, mrkva, zemiaky, štipľavé šampanské flauty a croissanty. Na ceste sú aj slzajúce a zúfalé tváre – viete, pretože keď ste úplne hladní a keď ste príliš veľa.

Sme radi, že privítame roztomilé sovy a líšky na zozname novo prichádzajúcich (a tváre a palmy a pokrčenie pozdĺžnych znakov pravdepodobne nájdu na mojej najnovšej karte trvalý domov), ale stále mám kosti, tvorcovia: Kde je sako moje taco emoji?

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.