Pamätajte si na Willy Wonka a továreň na čokoládu, keď Violet Beauregarde žuvačka, ktorá je trojchodovým jedlom? Teraz vymeniť dort za kus gumy a budete sa blížiť k pochopeniu všetkých druhov blázon, ktorý je to cornbread vrstva tortu, ktorý bol ľadom so šťouchanými zemiakmi, drizzled s omáčkou a topped s vyprážané kurča. Dortom je vytvorenie pekařky Bree Miller, známej ako Bree’s Cakes v Los Angeles.

Model Chrissy Teigen oceňuje jedlo – hlásili sme, ako sa miluje sama Taco Bell a má vlastný úžasný trik Doritosu, takže nám to nebolo prekvapením, keď sme ju zachytili s týmto neuveriteľným stvorením.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Tento koláč !! Štiepané zemiaky, omáčka, vyprážané kurča, kukuričný chlieb a mac a syr! A to nie je len pekné, je to vážne chutné! Ďakujem vám @breescakes!!!

Príspevok zdieľaný chrissy teigen (@ chrissyteigen) na

Pôvod koláča bol neuveriteľne náhodný: Miller bol napadnutý priateľom rozmarom. “Napísal mi fotografiu o jedálke, ktorá bola skôr ako kastról a spýtali sa ma, či si myslím, že by som mohol vytvoriť niečo podobné, akoby som to vlastne skrútil,” hovorí Miller. “Bol som rád,” heck yeah. ”

kukuričný chlieb cake

S láskavým dovolením Bree’s Cakes

Aby sa stalo toto zviera, Miller pečie kukuričný chlieb tak, ako by mal bežný koláč, a potom ho ľadol so zemiakovou kašou, používajúc jej vernú špachtľu, keď boli zemiaky stále horúce.

Bree's Cakes - Mashed Potato-Fried Chicken-Cornbread Cake

S láskavým dovolením Bree’s Cakes

“Práve som ošetril zemiaky, ako keby boli zmrzlinou,” hovorí Miller. “Bolo to ťažké, pretože som sa nedokázal dotknúť koláča, pretože to bolo horúce, musel som sa tiež pohybovať veľmi rýchlo, pretože keď sa zemiaky začali ochladzovať, začali spadnúť z torte.”

Ak chcete, aby pokrm vyzeral viac ako koláče, Miller pridal hranice tým, že dal zemiaky do vrecka na potrubia a vybrúsil po stranách. Miller to najprv urobila pre svoju rodinu a potom sa jej podelila so svojím priateľom, rapperom The Game, ktorý navrhol, aby pridala makaróny a syry a kandizované priadky.

Bree's Cakes - Mashed Potato-Fried Chicken-Cornbread Cake - Macaroni and Cheese

S láskavým dovolením Bree’s Cakes

“Dort sa premenil na tri vrstvy kukuričného chleba s vrstvou kandizovaných škrupín a vrstvou makarónov a syra, ktorý bol ešte ľadový so zemiakom a obložený s vyprážaným kuracím mäsom, nazýval som ho” The Soul Cake “a chutí to úžasne. celé jedlo v plátku koláča som dostal veľa zmiešaných pocitov o tom, ale ak máte všetky tie potraviny dotýkať na tanier, budete jesť dohromady.Myslím, že ľudia boli zmätení, pretože to vyzeralo ako dort, ale to nie je dezert. “

Myslíme, že by Willy Wonka schválil.