Je zrejmé, že obezita nie je špičkou v japonských rýchloobrátkových kĺboch. Začiatkom tohto roka začala spoločnosť Burger King predstaviť Mäsové monštrum, ktoré prekonalo bežný Whopper s dodatočným hovädzím mäsom, kuracou prsia, tromi plátkami slaniny a dvoma plátkami syra. Nasledoval McDonald’s Japan’s KBQ Burger – štandardný burger spoločnosti McD, ktorý sa naplnil dávkou koreňového hovädzieho mäsa. Budúci mesiac bude BK Japan predstavovať kolosálny Burger s veľkosťou pizze.

hamburger King Pizza Burger Japan

Burger King Japonsko

Viac od Delish: Globálne rýchle občerstvenie: 23 položiek ponuky predávané v zahraničí

Ako uvádza jedlík, Patnák veľkosti Godzilla bude mať rozmery 22 cm (to je zhruba veľkosť 9-palcovej panskej pizze). Môžete si ho objednať buď “čerstvým avokádom” alebo “syrom nacho”. Špecialitný hamburger sa tiež predá za “party set” – ktorý sa dodáva s hranolčekmi, cibuľovými krúžkami a štyrmi sódami – za približne 34 dolárov. Je to rozrezané na 4 klinky, takže môžete chytiť len plátky a predáva sa ako druh stredobodu, ktorý je ideálny pre vaše sviatočné jedlo (odtiaľ fotografie s vianočnými prekvitami imela).

Viac z Delish: 8 poburujúce Burgers!

Hoci tento burger nemôžete získať v USA, BK Whopper Bar v Times Square ponúka tradičné pizza burger s marinarovou a pesto omáčkou, rovnako ako pepperoni zabalený do odoberacej pizzovej krabice. Alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný 9-palcový hovädzí burger doma, stačí si však istotu, že máte na ruke stierkovú špachtľu.

Co si myslis? Chcete, aby Burger King predstavil japonskú verziu pizze burger v USA? Dajte nám vedieť!