Ak by sme vám povedali o pizze s omáčkou Alfredo, čerstvým špenátom, čerstvú strúhanú mozzarellu, kuracie prsia, plátky hríbov a klobásy, budete na tom všetko. Ale čo keď sme vám povedali, že to pochádza z Chuck E. Cheese’s, playlandu toľkých detských narodenín? Začiatkom tohto mesiaca môžete získať práve takú pizzu spolu s množstvom ďalších položiek menu, ktoré sú zamerané viac na ľudí, ktorí fakt zaplatia faktúru tu: rodičia.

Vedúci predstavitelia spoločnosti tvrdia, že “chcú, aby rodičia mali rovnako príjemnú skúsenosť ako deti, najmä pokiaľ ide o jedlo”, čo je pekný sentiment – ak je to možné. Ste sudcom:

K dispozícii je grilovaná kuracia pizza s grilovanou omáčkou a pokrájané s kuracím mäsom, krupicou cibuľou a zelenými paprikami …

hodiť E. Cheese's New Menu - BBQ Pizza

S láskavým dovolením Chuck E. Cheese’s

Nájdete tu tiež slané BBQ a sladké chilli kuracie krídla …

hodiť E. Cheese BBQ Wings

S láskavým dovolením Chuck E. Cheese’s

… alebo “ľahší” doplnky ako klubový zábal so šunkou, kuracím mäsom, slaninou, syrom Colby-Jack, šalátom, paradajkami a majo.

hodiť E. Cheese's New Menu - Club Wrap

S láskavým dovolením Chuck E. Cheese’s

Nové menu zahŕňa aj: kuracie sýrový chlieb z bufala, sendviče z grilovaného kuracieho ciabatta, cesárový zábal a dezertné churrosy. Niektoré miesta sú tiež renovované, aby zahŕňali kávu a dezertné bary, podľa The Dallas Morning News. Všetky skvelé správy, ak máte Chuck E. Syese-milujúci deti. Pokiaľ ide o nás, určite by sme potrebovali kofeín a cukor, aby sme prežili patentovanú, kvázi prežitie animatroniky v reštaurácii. (Zachvenie)