Pri rozhodovaní o tom, či chcete mať šľahačku zo stredu panvice alebo sušienky z vonkajšieho okraja, čo si vyberiete? Zdá sa, že drvivá väčšina z nás poľaká buriny s okrajom – toľko, že koncept získal jedného vynálezcu viac ako milión dolárov.

Pekár's Edge Edge Brownie Pan

Amazonka

Matt Griffin, fanúšik rohového bufetu, sa rozhodol vytvoriť pekáč, ktorý by to urobil tak, aby celá šarža mala chrumkavé strany. “Sedím tam a myslím, že” rohové koláče sú najlepšie na panvici a nikto o tom ani nehovorí, “povedal pre CNN.

Viac z Delish: 12 nových Twists na klasickom Brownie

Hranička Baker’s Edge Brownie Pan je bludisková kovová panvica, ktorá vyzerá, že môže patriť do laboratória. Ale skôr ako použiť na experiment, môžu milovníci čokolády naliať cesto v komore, aby vytvorili koláče, ktoré majú aspoň dve pozitívne strany. Vyrába rovnaký počet suchých koláčov ako bežná panvica.

obraz

Amazonka

Zdá sa, že Američania majú afinitu k jedlu s kruhovitými vonkajšími okrajmi. Sicílske pizzové rohové plátky sú tiež cenené, rovnako ako lasagna plátok s chrumkavými stranami. Ako šťastie by to bolo, Griffin tiež vynašiel Simple Lasagna Pan, čo robí tak, že nikto nebude musieť bojovať cez niekoľko okrajov. Všetky časti sú rohy.

Viac od Delish: 10 Decadently Delicious darčeky pre Chocoholic

Byť jedným z tých ľudí, ktorí preferujú okraj, prichádza s cenou. Geniálny Baker Edge-Only Brownie Pan stojí 34,99 dolárov a Simple Lasagna Pan sa bude pohybovať okolo 49,99 dolárov. Ale jasne to stojí za to, pretože vynálezy získali Griffina 1 milión dolárov.

Ak ste kreatívni ako ľudia, ktorí čítajú Thinkgeek.com, môžete nájsť iné využitie pre svoju panvu len na okraj. Tu je nejaká inšpirácia:

S’mores Brownies

smores Brownies Edge Only

thinkgeek.com

Pac-Man Rice Krispy ošetruje

ryža Krispy Treat Edge Only

thinkgeek.com

Ananásový vzostupný koláč

ananás Upside Down Cake Edge Only

thinkgeek.com

Mochi Cherry Cake

čerešňa mochi cake

thinkgeek.com

Ktorý uprednostňujete: sušienku zo stredu panvice alebo rohového kúska?