guinness chips

Kým niekto späť niekto mal absolútne geniálny nápad vytvoriť zemiakový čip, inšpirovaný chlastom, a teraz sa o tom dozvedáme. Ale lepšie neskoro ako nikdy predtým, pretože podľa nášho názoru čipy s príchuťou Guinness stojí za čakanie. Britská spoločnosť Burts British Hand varené zemiakové lupienky vyrába čipy a predáva ich len vo Veľkej Británii a Nemecku. Nemusíte sa panikať len preto, lebo našťastie pre tých z nás, ktorí chcú skúsiť ich Stateside, pochúťka ochutené občerstvenie je k dispozícii na Amazon.

Tu je to, čo Burts hovorí o svojich čipoch podobných vareniu; “Kvalitné zemiaky sme pripravili na vynikajúcu dokonalosť, predtým, než ich rovnomerne ochuťujeme jedinečnou zmesou praženého jačmeňa a chmeľu. Výsledkom je ústa zalievajúca sa s horkou sladkou chuťou ikonickej írskych sláčikov.” K dispozícii je aj čip čínskeho chilli Guinness s bohatým objemom hovädzieho dobytka, ktorý napriek tomu, že znie trochu menej chutný, je stále zaujímavý. “Vzali sme čerstvé papriky jalapeno a šťavnaté šťavnaté príchutky hovädzieho mäsa a našli sme najznámejšie jedlá na svete. Tieto chipsy zabalili vážne údery, ktoré vás po kríze vrátia späť.”

Takže tu máte: môžete oficiálne jesť Guinness zemiakové lupienky ako občerstvenie, zatiaľ čo si popíjate studený pint Guinness. Teraz niekto jednoducho potrebuje vymyslieť chutné zemiakové lupienky, ktoré môžu skutočne poskytnúť bzučanie.

[cez FWX

Plus:

Ako urobiť Brownie Sundae Super Bowl Snack Stadium

15 Super Bowl Dips, ktoré budú preč po polčase

13 polievok receptov založených na obľúbenom pohodlí pre každého