Smejte všetko, čo chcete, v našej posadnutosti Air Fryer, ale nie je to, ako by sme sa snažili urobiť naštartovanie. Vy chlapci vystrašili sa nad našim vysvetľujúcim videom Air Fryer a Pinterest šetrí receptúry Air Fryer, ktoré sa vlani zvýšili o viac ako 1000 percent. Stačí sa pozrieť na všetky veci, ktoré môžete urobiť v jednom! Tak tam.

obraz

Habor Air Fryer, 90 dolárov; amazon.com
S láskavým dovolením Amazon

Tieto drobné stroje fungujú ako zázraky. Oni si zvyčajne berú lahodné potraviny – ako sú hranolky a chrumkavé kurčatá – a robia ich zdravšie tým, že odstránia olej z rovnice. Vzduch cirkuluje v priestore “vyprážanie”, takže potraviny rýchlo varia a rozotrúvajú.

Tiahlo: Môžu to stáť veľa peňazí – ako mali by som pokračovať v jedle pravidelne vyprážané jedlá a kúpiť si členstvo v posilňovni peniaze. Ale ak je to jediná vec, ktorá vás držala späť od toho, kedy ste kúpili, vy ste sa chystali vyklopiť. Amazon znížil cenu fritézy Habor 3.8-Quart od 180 do 90 USD. Má pečať “Amazon Choice”, ktorá je dávaná vysoko hodnoteným a cenovo výhodným produktom, ktoré sú okamžite k dispozícii.

vyprážaný Chicken Horizontal

Chelsea Lupkin

Takže k rekapitulácii, toto magické zariadenie, ktoré vám umožňuje jesť vyprážané jedlá, ale nedostanete tuk, je na super predaji a môže prísť do vášho domu, ako dni. Ďalšie otázky?

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.