Všetko to začalo myšou, hovoria. Takže je to takmer nerešpektné – bezohľadné, dokonca – aby ste sa dostali do temného parku Disney bez toho, aby ste nosili Mickey’s uši. Parky sa snažia pravidelne skladovať regály s novými čelenkami: farebné, šumivé vzhľady, oddychové tematické odrody, narodeninové verzie. Existuje dokonca aj vývojový tím spoločnosti Disney Parks Merchandise, ktorý spravuje túto úlohu. Ale ako so všetkými vecami Disney, existuje podzemná mecka venovaná myšlienke uší u myší a môžete ju nájsť na Etsy.

obraz

EarsByMaci

KÚPIŤ TERAZ: Pizza Inspired Minnie Ears, 32 dolárov; etsy.com

Vyberte si svoj jed: Pravdepodobne je to návrh. Jeden z Etsy Crafter EarsByMaci je najpopulárnejšia je jej pizza čelenka. Uši sú ozdobené v koženinovej plsti – kôry – a tam sú vrstvy červenej omáčky, potom žltý syr, ktorý je bodkovaný malými kúskami pepperoni.

obraz

EarsByMaci

KÚPIŤ TERAZ: Cinnamon Bun Inspired Minnie Ears, 40 dolárov; etsy.com

Má tiež ananásovú čiapku – možno kývnu na Dole Whip – a Maci predáva uši určené pre sirupy palacinky, škoricové buchty, šišky a zmrzlinu.

obraz
OopsADaisyEars

KÚPIŤ: Sushi Food Minnie Mouse Uši, 22 dolárov; etsy.com

Jej obchod nie je jediný, kto vytvorí nikoho klientelu z Disney-posednutých milovníkov jedla. Oops Daisy uši majú sushi a taco uši.

obraz
WordOfMouseCo

KÚPIŤ TERAZ: Plush Burger Mouse Ears, 34 dolárov; etsy.com

WordOfMouseCo má iba jeden dizajn jedla, ale je to genius plyšový hamburger jeden.

Vyhľadať “food mouse uši” na Etsy, a pravdepodobne nájdete to, čo hľadáte – pretože obyčajná červená je tak 2017.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.