Pamätajte si Barnumove zvieracie krekery? Všimli ste si niekedy, že zvieratá na obale boli v klietkach na krabičke? Nie? Ani I. PETA (Ľudia za etické zaobchádzanie so zvieratami) to určite neurobilo.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Niektoré dni, človek len potrebuje ísť kúpiť krabicu krekrov zvierat a jesť ich všetky. Myslím, že lev lva je môj najobľúbenejší v krabici, alebo možno ovce. Čo je tvoje? #animalcrackers #mylife #acceptableadultsnack #barnumsanimalcrackers

Príspevok zdieľaná spoločnosťou Ms.Maude (@ ms.maude)

Samostatne popísaná najväčšia organizácia pre práva zvierat na svete presadila redizajn obalov, ktorý by odrážal spoločnosť, ktorá “už toleruje umiestňovanie do klietok a reťazenie exotických zvierat na cirkusy”, uviedla vo vyhlásení.

Ukáže to bol čas na zmenu. Teraz sú ukázané zebra, slon, lev, žirafa a gorília na Barnumových krekvách zvieraťa vedľa seba, nezakryté. #Zadarmo

Značka je už viac ako 115 rokov CNN. Hovorkyňa materskej spoločnosti spoločnosti Nabisco, Mondelēz International, Kimberly Fontes, povedala: “Počas celej histórie sme využili a vyvinuli náš klasický dizajn s cieľom zvýšiť povedomie o kľúčových otázkach týkajúcich sa zvierat a životného prostredia. prísť, cítili sme, že je to ten správny čas na ďalší vývoj nášho dizajnu, ktorý teraz ukazuje zvieratá v prirodzenom prostredí. “

PETA to považuje za víťazstvo po rozhovoroch so spoločnosťou, CNN správy. Vo vyhlásení PETA hovorí: “Žiadna živá bytosť neexistuje jednoducho ako ukážka alebo vykonávať triky pre ľudskú zábavu, ale všetky cirkusy a cestovanie ukazujú, že zvieratá používajú ich ako jednoduché rekvizity a popierajú im všetko, čo je pre nich prirodzené a dôležité. ” Skupina tiež poznamenáva, že oslavujú uzavretie Ringling Bros. a Barnum & Bailey Circus a označujú “ukončenie používania voľne žijúcich zvierat v mnohých iných cirkusoch”.

Na internetovej stránke PETA skupina ponúka výzvu na konanie týkajúcu sa uväznených zvierat. “Spoločnosť ako celok už nepripúšťa bitie, šokovanie, preháňanie, zanedbávanie alebo spájanie zvierat za upadajúce chvíle zábavy – ale stále máme prácu.” Staňte sa dnes s PETA proti cirkusom, ktoré zneužívajú zvieratá. ”

Zaujímalo by ma, prečo ľudia nepochybovali s týmito zvieracími krekeriami … viete, že ste si vybrali kukuricu v tvare zvieraťa? S radosťou počuť, že niektoré značky držia krok s časom!

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, indiebound.org