Po oznámení, že Hard Rock Café vytvorí menu voľných vstupov proste pre vychystávanie (tj: roztomilý termín pre bábätká pre leap year), je tu celá búrka voľných voľných jedál len pre klusáky a dokonca aj nudné narodeniny. Tu je miesto, kde môžete prežiť nezabudnuteľné zázraky, aby ste dostali voľné vstupy a prudké zľavy. Takmer robí čakanie štyroch rokov na narodeniny za to.

DOG HAUS

Crafters neformálnych horúcich psov, klobásy a hamburgery, Haus ponúka zadarmo patty upgrade z jedného na dvojitý na všetky hamburgery.

obraz

Pes Haus

HARD ROCK CAFE

Všetci hostia, ktorí sa na Hard Rock narodili v deň skoku, dostanú bezplatnú ponuku z ponuky “Leaplings Eat Free”. Uskutoční sa 29. februára – prineste ID, ktoré ukáže, že ste trpezlivo čakali na vaše narodeniny.

obraz

Hard Rock Cafe

PIZZA HUNGRY HOWIE

Pôvodca ochutenej krupovej pizze ponúka veľkú okrúhlu pizzu s jedným vrcholom len za 29 centov (áno, čítate to správne), keď si kúpite veľkú pizzu s aspoň jedným vrcholom. Táto dohoda bude k dispozícii od 29. februára do 1. marca pre všetkých ľudí – nielen pre voľný čas.

obraz
Hladný Howieho

MCALISTER’S DELI

Dňa 29. februára si deti na sklonku lekára získajú zadarmo čerstvé pečené pečivo vo všetkých reštauráciách na celom území – nie je potrebný žiadny nákup. Bez čerstvých cookies? Sakra áno.

obraz

McLlister’s Deli

OLIVOVÁ ZÁHRADA

Reťaz so známym šalátovým dresingom ponúka bezplatný dezert pre deti z Leap Roku vo forme ich Dolcini, ktorý zahŕňa štyri malé dezerty. Pretože čím viac je lepšie.

obraz
Olivová záhrada

PIZZA HUT

Okrem toho, že sa v Anthony v štáte Texas koná narodeninová párty, každý, kto navštívi Pizza Hut dňa 29. februára a prezentuje svoje ID, dostane bezplatnú osobnú Pan Pizza na vyzdvihnutie. Frontujte bočný pohľad od všetkých vašich ročných priateľov narodenín.

obraz

Tech Times

TROPICKÁ SMOOTHIE CAFÉ

Vernostní členovia dostanú akékoľvek 24-unce klasické smoothie za 2,29 dolárov 29. februára. Takže ísť zaregistrovať ASAP.

obraz
Časopis Bethesda

Nie je to skákať? Nie je dôvod, aby ste nezaobchádzali s yo-self. Urobte si pizzu, pripravte si burger alebo urobte hamburgerovú pizzu a nechajte všetkých svojich priateľov zaradiť do hry.

Nasledujte Delish na Instagram.