Dezert fanúšikovia a babičky z východného pobrežia vedia, že jedna vec je pravda: najchutnejšie koláče sa nachádzajú v New Yorku. Medzi ikonickými kousnutiami veľkého jablka – čierno-bieleho sušienka, dolného plátku, mokrého, ale stále nejako chutného street pretzelu – cheesecake vládne najvyššie. Reťazové reštaurácie a supermarkety robia prijateľné riffy na klasike, ale ak hľadáte skutočnú spokojnosť, musíte ísť rovno do prameňa – alebo prinajmenšom máte prísť priamo k vám.

KÚPIŤ: Eileen’s Classic NY Cheesecake, 75 dolárov; foodydirect.com

obraz
FoodyDirect

Eileen’s Special Cheesecake je jedným z hitov New Yorku, s hladkým koláčom vyrobeným z receptúry matky šéfkuchára, plus takmer tri tucty druhých ovocných špičiek, chuti-infused a ostružiny. Ak v súčasnosti prekľujete PSČ, ktorý nie je NYC, chlad: Eileen má záda. V obchode sa dovážajú koláče po celej krajine, ale ich Cheesecake mesačného klubu prostredníctvom FoodyDirect stojí za mŕtvu vec. Za 75 dolárov (vrátane zásielky) sa celý cheesecake objaví na prahu každých 30 dní.

KÚPIŤ TERAZ: Eileen’s Cheesecake Of The Month Club, 75 dolárov za mesiac; foodydirect.com

obraz
FoodyDirect

Vo februárovej podobe chleba je Red Velvet, ale neskôr mesiace ešte nebudú oznámené … čo znamená, že máte možnosť snívať o tom, ako sa snažia Eileenove Cookies a Cream cheesecake v marci. A možno karamelový pekan v apríli. A čokoláda Cappuccino by bola v máji naozaj vynikajúca?

obraz
FoodyDirect

KÚPIŤ: Eileen’s Cookies and Cream Cheesecake, 75 dolárov; foodydirect.com

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.