Sobelmans, miláčkovská reštaurácia, berie Krvavú Máriu na úplne novú úroveň. Po prvé, ako hlási FoodBeast, prišli s verziou klasického brunchového kokteilu, ktorý zahŕňal celú slaninu (a, viete, že zelerová tyčinka, aby bola zdravšia). Teraz tlačia obálku ešte ďalej a účtujú 50 dolárov popu za najhorúcejší brunch, ktorý sme kedy videli.

Zoznámte sa s kuracou smaženou krvavou zvieraťou, absurdne masívnou zmesou, ktorá okrem iného obsahuje šnurované slané guľôčky s jalapénom, omáčkou, olivami, ružičkami a klobásou. Ó, a celkom vyprážané kurča. Nie je to noha. Nie krídlo. Celé zviera, vykostené a spadnuté do super horúceho oleja, potom vtlačené do vášho rajčiaka a alkoholu naložené libation. Nebojte sa, ale je k dispozícii iba v sobotu a nedeľu, takže nie je žiadny pokušenie vynechať prácu, aby ste sa pokúsili o to, aby ste túto meštiansku nádobu pokrstili.

Je tiež dôležité poznamenať, že hoci tento nápoj je šialene nad hlavou, Sobelmans daruje časť z výťažku (asi 5 dolárov) z tohto mamutového nápoja / jedla miestnej Hladovnej Task Force charity. Ale čo si myslíte? Je väčšia skutočne lepšia, alebo by ste sa radšej vrátili späť k krvavým základom?

súvisiace:

Nepoužívajte to: Cold Noodle Salads pre horúce letné dni

Zelené Smoothies, ktoré budú blázniť celú rodinu

9 nádherné grilované dezerty