Aktualizovaný príspevok: 15. marca 2018 o 4:55 hod. EST

Kanada by sa mohla stať najobľúbenejšou destináciou na jar v USA – prinajmenšom ak ste fanúšikom Cadbury Creme Egg. Spoločnosť McDonald’s priniesla svojmu Cadbury Creme Egg McFlurry do krajiny, čím sa stala najpopulárnejšou strieľajúcou krajinou Američanov, keď sa pokúšala tento zákrok na cukrovinkárskom mäkkom servírovaní.

Bude to k dispozícii iba na obmedzenú dobu, napriek tomu naplánujte výlet čo najskôr. Cancún môže čakať.

Original Post: 26. februára 2016 o 5:23 hod. EST

Len keď sme si mysleli, že nič nedokáže konkurovať obľúbenému Shamrock Shake, McDonald’s uvoľňuje ďalšie sezónne vytvorenie: Cadbury Creme Egg McFlurry.

obraz

McDonald

Dostupné výlučne v Austrálii (smutná tvár), Creme Egg je skutočne obľúbenejšie v Spojenom kráľovstve, Kanade, Austrálii a na Novom Zélande. To neznamená, že Američania nemajú radi lahodnú čokoládovú a krémovú vajcia – my v Delish rozhodne to robíme. Aj napriek odporu použitia inej čokolády, Creme Eggs prinášajú späť nostalgiu, ktorá bude vždy končiť so mnou nákup najmenej päť zakaždým, keď ich vidím vedľa pokladnice.

Ďalšie zlé správy o tejto zhovievavej liečbe? Dezert obsahuje 14 lyžičiek cukru (54 gramov). To je viac ako dvojnásobok denného odporúčaného príjmu cukru pre dospelých. Stále chceme jeden.

Trochu zhovievavosť je vždy nevyhnutná – alebo v prípade Creme Egg McFlurry, veľa zhovievavosti. Možno je to perfektné spárovanie s týmito mrkvovými koláčmi Hershey’s Bisses, nie?

Nasledujte Delish na Instagram.