Muž vytiahne 5-noha-dlhé páska z jeho tela po jedle sushi

Čau ahoj. Nežiadali ste o to, ale tu je strašidelný príbeh, ktorý pravdepodobne nebude mať za následok, že by ste nikdy nechceli jesť lososovú rolu. Ide o muža z Fresna, CA, ktorý zrejme raz vytiahol z jeho tela 5-noha dlhý pásomník, ktorý dostal z jedla sushi a práve písanie tohto vetu ma fyzicky otriaslo.

Dr. Kenny Banh, lekár na pohotovosti na univerzite v Kalifornii v San Franciscu, sa objavil v epizóde podcastu “To nebolí niečo bolelo”, začiatkom tohto mesiaca, keď opísal čas minulého leta, v ktorom liečil 30-ročný muž, ktorý prišiel do ER so sťažnosťou na krvavý hnačka, než požiadal o liečbu červami. Podľa Banhu, pacient prišiel do nosenia podozrivej tašky na potraviny, ktorá nakoniec pre seba hovorila.

“Vyberiem toaletu z toaletného papiera a samozrejme zabalené to je to, čo vyzerá ako ten obrovský, dlhý pásomník,” povedal Banh na prehliadke.

Zdá sa, že pacient si všimol pásomnice, keď šiel do kúpeľne. Spočiatku si myslel, že časť jeho čreva visí z neho … až kým sa začne pohybovať.

“Zoberie to a pozrie sa na to a čo robí? Začína sa pohybovať,” povedal. “Bol to ako, ‘To je červ.'”

V prípade, že ešte neznie ako vaša najhoršia nočná mora, čo je príbeh ešte horšie, je vinníkom jeho choroby: Sushi. Pacient zjavne jedol losos sashimi takmer každý deň, čo Banh povedal “takmer určite” je dôvod, prečo vytiahol parazita z jeho zadného konca na prvom mieste.

Nehovorím vám, aby ste prestali jesť sushi, ale nech je to lekcia, že konzumácia surových potravín príliš často prichádza s niektorými docela znepokojujúcimi rizikami.

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.