Vyskúšali ste si každú ponuku Starbucks, ktorú ste si vybrali, hlasovali ste Caramel Cocoa Cluster s najlepšími fanúšikmi Frappuccino a teraz je len pochopiteľné, že hľadáte nový nápoj, aby ste uhasili váš neskutočný smäd po všetkých veciach Starbucks.

Nastal čas na pozornosť sirénovej piesne kávového reťazca s názvom Mermaid-logo’ed: Je čas na cross-kontinentálnu cestu.

Dobre, možno by ste nemali len skočiť do vášho súkromného lietadla a prehliadnuť zemeguľa, hľadajúc tie najlepšie, najvybranejšie a možno aj nepolapiteľné nápoje Starbucks. (Žiadne peniaze, ešte problémy, mám pravdu ?!) Ale ak sa vám tento rok v lete zrejme cestuje, možno budete chcieť urobiť obchádzku pre tieto neuveriteľné frappuccinos, lattes a smoothies.

Oranžová Honeycomb Crunch Frappuccino

oranžový Honeycomb Crunch Frappuccino

Starbucks Indonesia

Čo to je: Krémový Frappuccino zmiešaný s oranžovou omáčkou, obložený chrumkavou oranžovou voštinovou cukrovinkou a citrónovou mrholenie. V podstate Creamsicle v pohári.

Kde ho nájdete: Indonézia, Singapur

Pláž Copacabana Frappuccino

Čo to je: Blonde Pečená káva zmiešaná s piña colada zmesou namiesto mlieka tvorí základňu Frappuccino, ktorá je vrstvená s jahodovým pyré a bobuľovou penou pred tým, než sa dostane do vrchu s ananásovou šľahačkou podľa Starbucks Melody.

Kde ho nájdete: Saturn Boulevard Starbucks v San Diegu, CA (V súčasnej dobe je to len jeden test v obchode.)

Triple-Coffee Jelly Frappuccino

trojitý Coffee Jelly Frappuccino

Starbucks Thajsko

Čo to je: Kocky z kávových želé sú vrstvené v spodnej časti šálky, potom pokryté kávou Frappuccino, espresso-infused šľahačkou a mletou kávou postrekovače. Ak máte radi bublinkový čaj, pravdepodobne sa vám budú páčiť tieto java-infused jigglers. Ak sa zaujímate o to, čo je čajový bublinkový čaj, dostať sa do kaviarne Boba (začína sa objavovať všade).

Kde ho nájdete: Thajsku, Číne, Singapúre a Indonézii

Jogurt Fizzio s Mango Jelly

mango Jelly Fizzio

Starbucks Južná Kórea

Čo to je: Tento sýtený nápoj musí byť ochutnávaný, aby bol pochopený. Je to ručne vyrábaná sóda, ktorá kombinuje jogurtové a mango želé kocky za “krémové telo [ktoré je] plné chladu”, podľa nášho Google prekladu stránky.

Kde ho nájdete: Južná Kórea

Iced Honey-Vanilka Macchiato

Med Vanilla Macchiato from Australia

Starbucks Austrália

Čo to je: Napustené mlieko je naplnené medom a vanilkou, potom pokryté mliečnou penou, výstrihom espresa a – naozaj zachytiť sladkú esenciu nápoja – mrholenie medovo-vanilkovej omáčky.

Kde ho nájdete: Austrália

Iced šumivé espresso s mincovnou

iskrivý Espresso with Mint

Starbucks

Čo to je: Zdá sa, že tento nápoj kombinuje espresso, mätu a jednodruhový sirup s demerarom a striekajúcou vodu.

Kde ho nájdete: Kláštor Starbucks v meste Seattle

Letné Berry Panna Cotta Frappuccino

letné Berry Panna Cotta Frappuccino

Starbucks Singapur

Čo to je: Panna cotta puding sa naleje na dno každého šálky, potom sa pokryje ľadovou zmesou čučoriedok, jahôd, brusníc a moruše. Pretože niekedy sa nemôžete rozhodnúť, či chcete hladký alebo taliansky dezert, a nemali by ste si musieť vybrať.

Kde ho nájdete: Singapore

Čokoláda Crunch Frappuccino

čokoláda Crunch Frappuccino

Starbucks Japonsko

Čo to je: V podstate je to orechové, čokoládové preťaženie, ktoré vám dáva šok z kofeínu ako bonusovú kávu Frappuccino zmiešanú s čokoládovou omáčkou, kakaovými hrotmi, drvenými biscotti a mandľami a korunovanými šálou kávy s infúziou.

Kde ho nájdete: Japonsko

Dolce Misto

dolce Misto from Starbucks

Starbucks

Čo to je: Tento vrstvený nápoj obsahuje dolceový sirup, dvojnásobnú pevnú francúzsku kávu a potom ľad. Je dostatočne silná, aby si vlasy na hrudi, dosť sladké na to, aby pridal luky.

Kde ho nájdete: Vietnam

Strawberry Cheesecake Frappuccino

Zobraziť tento príspevok na Instagram

ออกกำลัง กาย เสร็จ .. zverejnenie 555555 #strawberrycheesecakefrappuccino

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Warisara �� (@ warisara313)

Čo to je: A Strawberries & Créme Frappuccino, ktorá získala titul Ph.D. v Deliciousness. Nie, naozaj: Mrazený nápoj je klasický frapp a je zakrytý šľahačkou s príchuťou smotanového syra a rozdrvenými grahamovými krekry.

Kde ho nájdete: Malajzii a Thajsku

Lemon-Vanilla Frappuccino

citrón Vanilla Frappuccino

Starbucks

Čo to je: Inspirovaný “Americkým klasickým Lemon Meringue Pie”, tento krémový Frappuccino kombinuje citrónovú omáčku a vanilkový sirup, potom sa dokončí vírivou šľahačkou, rozdrvenými cookies a citrónovou mrholenie. (Všetko vo všetkých, podobne ako Lemon Bar Frappuccino, nie?)

Kde ho nájdete: Spojené kráľovstvo, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Švédsko

Iced Algarrobina Latte

Algorrobina Latte from Starbucks

Starbucks

Čo to je: Ľadová latte naplnená algarbínom – horkošedý černý kapustový sirup, ktorý je melasy hustý a je často používaný v smoothies a koktaily ako prírodné sladidlo – nahromadený vysoko so šľahačkou a algarrobina mrholenie.

Kde ho nájdete: peru

Mango-Jelly Frappuccino

mango Jelly Frappuccino

Starbucks Japonsko

Čo to je: Tento ovocný Frappuccino kombinuje mango, broskyňovú, jahodovú a pomarančovú príchuť do zmrznutého nápoja, ktorý je nabitý broskyňovými želémi. Všetko, čo chýba, je malý dáždnik. A pláž, do ktorej môžete samozrejme uniknúť.

Kde ho nájdete: Japonsko

Dulce de Leche Frappuccino

dulce de Leche Latte

Starbucks

Čo to je: Všetko, čo máte radi o masle, bohaté dulce de leche, v kombinácii s mliekom, espresso a ľadom. Oh, a tam je karamelový mrholenie, len na dobrú mieru.

Kde ho nájdete: peru

Lúcuma Crème Frappuccino

Lucuma Creme Frappuccino

Starbucks

Čo to je: Štipľavý Frappuccino na báze krému, ktorý obsahuje Lúcumu, peruánske tropické ovocie s príchuťou pudingu. Je obložená oblakom šľahačky, aby ste ju dali navyše.

Kde ho nájdete: peru

Nasledujte Delish na Instagram.