101 Kuchárske knihy

obraz

istock

Napísané na predpoklade, že v určitom okamihu, vaše polia sa nezmestí ani o jednu kuchársku knihu. Skvelé recepty a nádherné jedlá fotky pre tých, ktorí chcú “jesť chytré a robiť to v štýle.”

80 Raňajky

obraz

Richard Beebe / Istock

Vytvorené milovníkom “všetkého čo raňajky”, tento blog obsahuje jednoduché nápady na jedlo s dobrými rada, ktoré ste ponúkli, pretože ste vedený cez jednoduché a chutné recepty.

Albion Cooks

obraz

istock

Vychutnajte si trochu inšpirácie na vegetariánske varenie s blogom, ktorý sa zameriava na ochutnávky, zdravé a ľahko pripraviteľné potraviny. Čierna fazuľa, niekto?

Aapplemint

obraz

Medzinárodná potravinová bloggerka Kate zdieľa svoju vášeň pre krásne jedlo. Hoci tvrdí, že nemá formálny kulinársky tréning, jej chutné recepty dokazujú, že miluje “dobrý tortu”.

Pečieme alebo prestávame

obraz

Inšpirovaný jej babičkou, potravín blogger Jen nesie na tradíciu pečenia rodiny s receptami, ktoré sa cítia dobre, a obrázky, ktoré vyzerajú dosť dobre.

Horkosladký

obraz

Tu je to, čo sa stane, keď sa ambiciózny a hladný 18-ročný dostane dobrej kamery: blog so skvelými receptami, krásnymi potravinovými výstrihmi a zábavy mladých. A ona je aj veganská.

Modrá kuchyňa

obraz

Khanh Trang / IStock

Potravinový blogger z Chitown vám prináša domáce recepty, rady, ktoré môžete žuť, a rozmýšľate o ne-tak vzdialených spomienkach na detstvo plné bielych chlebov a mrazených rýb.

Chez Pim

obraz

Jeremy Richards / Istock

Chez Pim uvádza jej priamu myšlienku, recepty, poradenstvo v oblasti varenia a ďalšie informácie vo veľmi ozdobnom blogu, ktorý vás vedie výdatne na svoje kulinárske cesty.

Čokoláda a cukety

obraz

Clotilde Dusoulier, ktorý sa narodil v Paríži, zdieľa svoju vášeň pre všetky veci súvisiace s jedlom – myšlienky, recepty, slávnosti, kuchárske knihy, šikovné výrobky, šikovné náradie, skúsenosti v reštaurácii, nápady a inšpirácie. “

Kokos a vápno

obraz

Sandra Caldwell / Istock

Heavy na originálnych a ľahko vyrobiteľných receptúrach, ktoré ukazujú lásku k vareniu tohto bloggeru, tento blog je tiež o zdieľaní myšlienok o nových kuchynských náradiach, kuchynských náradiach a gadgetoch, ako aj o jedlách a nápojoch.

Vyznania Cardamom Addict

obraz

Kanadský Jasmine blogy o jej láske k zložkám, jedlá v histórii, recepty a jej snahe uspokojiť jej “potravinárske chute”.

Cook & Eat

obraz

Potravné dobrodružstvá a nešťastné príhody od blogera, ktorého láska k dobrému fotografovaniu niekedy má síce prednosť pred tým, čo robí.

Varenie s Amy

obraz

Huchen Lu / Istock

Populárna potravinová bloggerka Amy Shermanová zdieľa svoj online časopis o jedle, ktorý je pekne vyvážený receptami, reštauráciou, kuchárskou knihou a recenziami produktov.

Krémové pušky v Benátkach

obraz

Potreby na jedlo a návrhy receptov od blogera, ktorý varí a pečie z jej srdca.

David Lebovitz

obraz

Chez Panisse klaun a kuchárka autor David Liebovitz zdieľa svoje pečenie a pečivo majstrovské diela s masy, doručené s jednoduchým písaním z jeho domova vo Francúzsku.

Dezert prvý

obraz

San Francisco Bay Area domorodec Anita zdieľa svoju lásku k dezertom a “celoživotnú závislosť na všetkom, čo je sladká” na blogu, ktorý je posiaty prívetivými receptami a bohatými jedlami.

ffffood

obraz

Jednoduchý a napriek tomu zábavný tento blog obsahuje nejaké chladné kresby a dobré návrhy reštaurácií, ak ste v New Yorku a okolo neho.

Potraviny “Blogga”

obraz

S osobným príbehom viazaným na každý recept, blog Susan Russo má intímny a konverzujúci pocit. Po niekoľkých príspevkoch sa cíti ako starý priateľ.

Bezlepková bohyňa

obraz

Vegetariánsky ako aj bezlepkový, tento blog obsahuje úžasné fotografie a jednoduché rustikálne recepty s čerstvými a sezónnymi prísadami.

Chamtivý hus

obraz

Blogovanie zo Singapuru, Annette zdieľa nádherné recepty a elegantné fotografie so svojimi čitateľmi, ktoré odrážajú kuchyňu, kultúru a každodenný život.

Máte tortu, bude cestovať

obraz

Angel Rodriguez / Istock

Šťastný, zábavný a úplne vegánsky tento blog obsahuje veľa muffínov, koláčov a iných pečených dezertov spolu s veselými titulkami a komentármi.

Zmrzlina Írsko

obraz

Ak ste niekedy premýšľali, aké to je vlastniť zmrzlinu, nehľadajte ďalej. Blogger Kieran Murphy zdieľa recepty a príbehy z rodinného podniku v dingle v Írsku.

Je to moja Bureka

obraz

istock

S samozrejme posadnutosťou potravy je táto zbierka receptov, výstrižkov a kuchárskych kníh tohto bloggera obrovská. Čo považuje za terapiu pre túto vynikajúcu posadnutosť? Blogovanie, samozrejme.

La Mia Cucina

obraz

La Mia Cucina Lisa by mohla byť Ohňovou inkarnáciou potravín Bridget Jones – jej posty nevytiahnu žiadne údery a veselosť jej kuchynských stôp vás bude mať vypadnúť z vášho sedadla, ale aj dosiahnuť vašu kuchárku.

KUIDAORE

obraz

Jill Chen / Istock

Medzi vyučovacími triedami v kulinárskej škole tento blogger posiela úžasné fotografie zo všetkých svojich najnovších plánov hodín: elegantné a dekadentné dezerty.

Lobster Squad

obraz

istock

Ak nehovoríte o autentických španielskych receptúrach, tento bloger a profesionálny ilustrátor z Madridu papriky svojimi stránkami s nápadnými kresbami a ilustráciami.

Make život sladší!

obraz

Medzi univerzitou a vychovávaním svojich predškolských detí Linda stále nájde čas blogovať “o svojich sladkých pokusoch v kuchyni”.

Matt Bites

obraz

Liza McCorkle / IStock

Zatiaľ čo by ste očakávali, že fotografie budú vládnuť najvyššie na tomto blogu odborného fotografa potravinárskeho filmu, písanie Matta Armendariza je smiešne zábavné a bude vás neustále vracať.

Mekuno

obraz

Yuying Chiu / Istock

Nováčikovia sa budú tešiť, keď čítajú Faithove dobrodružstvá vo svete varenia. Zdieľajúc ako dôležité a katastrofy, tento blog nám pripomína, že varenie je naozaj dobrodružstvo.

Nordljus

obraz

Loic Bernard / Istock

Či už je v kuchyni alebo cestuje po svete, blogger Keiko vždy má fotoaparát pripravený dokumentovať jej výtvory a nálezy.

Nosheteria

obraz

William Berry / Istock

Po utrpení invalidizujúcej cievnej mozgovej príhody vo veku 21 rokov sa bloger Adrienne obrátil na varenie, aby uvoľnil stres. O osem rokov neskôr stále píše o láske k jedlu, receptoch a kuchyni.

Raz na tortu

obraz

So zmesou masla, cukru a sassu sa tento blog zameriava na všetky pečené veci spolu s príležitostným nápadom na nastavenie stolov alebo náradia.

Ono Kine Grindz

obraz

Lisa Miranda / Istock

Nechajte svojho sprievodcu pri dverách – tento havajský blog je všetko, čo potrebujete na to, aby ste získali chuť príchutí ostrovov Aloha vďaka dôkladným rešeršom reštaurácií a lahodným fotografiám.

Orangette

obraz

Spomienka na spisovateľa potravín M.F.K. Fisher, blog Molly Wizenberga číta ako zbierka básnických esejí venovaných chuti, jedle a vareniu.

Cukráreň

obraz

Kuchár na pečivo Kate Zuckerman (z Nancy’s Chanterelle) ponúka jednoduché recepty na pečivo s jasnými pokynmi pre ešte náročnejšie cestovné.

Stihnúť moju soľ

obraz

Dan Bachman / Istock

Úplne s nadšením tento blog dúfa, že “presvedčí niekoľkých ľudí, že s čerstvými ingredienciami, malou predstavivosťou a dobrou hudbou, ktorá hrá v pozadí, môže niekto variť veľké jedlá a vychutnať si to taky!”

Sedem lyží

obraz

Vďaka jemnej próze venovanej zhromažďovaniu jedla, rodiny a spomienok tento kanadský bloger skúma aj recepty, kuchárske knihy a ďalšie.

Smitten Kitchen

obraz

Príjemne jednoduché recepty s jedálmi, ktoré sú rovnako zaujímavé ako autorov zábavný a informatívny komentár k jedlu.

Kamenná polievka

obraz

Carole Gomez / Istock

Austrálska bloggerka Julesová miluje cestovanie, dobrodružstvo a skúša nové veci: Nie je to často, že dvakrát pripravuje ten istý recept, čo vedie k obrovskej ponuke receptov a fotografií.

Rozhovor o paradajkách

obraz

Chutná výživa, pokrývajúca všetko od “tohto príliš večného receptúry” až po “zelenú zeleninu” a všetko medzi.

Tastespotting

obraz

Vkusná kolekcia užívateľsky prezentovaných fotografií potravín určite pokúša a poteší, každý z nich je spojený s vonkajšími webovými stránkami s receptami a viac informácií.

Kanadský pekár

obraz

Táto bloggerka na báze Ontárie má dobrý dôvod vedieť, že jej pečené dezerty priateľské k rodine sú hity: jej manžel a deti často zvážia výsledky.

Kuchári Pioneer Woman

obraz

Predtým z paliem L.A. sa tento blogger oženil s dobytčanom a život sa navždy zmenil. Teraz je rovnako pohodlná na varenie a sušienky, pretože je tiramisu.

Ulterior Epicure

obraz

S recenziemi a fotografiami najlepších reštaurácií tento anonymný blogger a extrémna gurmánka nedovolia oceánu oddeliť ho od dobrého jedla: Cestoval až do Európy a dokonca aj do Číny, hľadajúc konečné jedlo.

Obedník cestovateľov

obraz

Melissa príspevky čítajú ako kulinárske expedície zo zahraničia, ktoré odrážajú kuchyňu, kultúru a každodenný život, všetko v chutných detailoch.

Vegalicious

obraz

S tromi rôznymi blogermi má tento vegánsky blog recepty, ktoré sú rovnako rozmanité ako spisovatelia, spolu s informáciami o vyvážených ponukách, zdrojoch bielkovín a oveľa viac.

Vegan Yum Yum

obraz

Je ťažké uveriť, že bloger Lolo nie je vyškoleným šéfkuchárom alebo fotografom po tom, čo sa pozrel na svoje nádherné fotografie a ľahko čitateľné recepty. Bývanie vegánov nikdy nebolo také zábavné, alebo také jednoduché.

Veronica’s Test Kitchen

obraz

Intenzívnosť tohto inžiniera pre pokrmy rozkvitla do plnohodnotnej lásky, s jemným miestom pre parížske makaróny, finančníkov a cupcakes.

Weevalicious recepty

obraz

Blogger Weeva povedal, že má O.C.D., alebo “Obsessive Confectioner Disorder.” Jej odpoveď? “Dovoľte mi, dajte, ty, cukr!”

Čo je na obed, zlato?

obraz

S jedlom a receptami z Bollywoodu a späť, indický blog Meeje má všetko: nádherné fotky, podrobné recepty a dokonca celú sekciu venovanú novým kuchárom.

obraz

obraz

Angel Rodriguez / Istock

obraz

William Berry / Istock

obraz