1

obraz

Nezabudnite to nalepiť neskôr!

2

Simone Anderson

Som oficiálne polovica osoby, ktorá som bola pred 11 mesiacmi! Od 169 kg do 83,85 kg, nemôžem ani začať vysvetľovať slovami, čo toto cítenie cíti. Som si nastavil svoj cieľ, ktorý v tom čase dosiahol dosť mimo dosahu, ale na to som sa držal a s veľkým odhodlaním, silou, pohonom, motiváciou a kompromisom som dosiahla svoj cieľ. Hrdý ani tento pocit nezačne opisovať! Každých 5 hodín začať, každý tréning, slza, pláč fit všetko stojí za to! Z BMI od 51,6 do 25,6. Teraz to v žiadnom prípade neznamená, že moja cesta skončila, odtiaľ som nastavil svoje vlastné oveľa viac cieľov, od údržby až po tónovanie, zvyšovanie váhy v telocvični, polmaratón na plný maratón, plavbu na more a viac športových tímov. Toto je len začiatok úplne nového a zdokonaleného mňa, ktorý nedovolí, aby niekto alebo niekto dostal cestu k dosiahnutiu toho, o čom som sa rozhodol, aby som si dal svoju myseľ. PRÍJEMCI NA SVETE!!!!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Journey To Health (@simone_anderson)

Simone Andersonova strata hmotnosti vo výške 188 libier bola tak extrémna, internetové trolly skutočne obvinili jej fotografie z toho, že sú falošné.

Prečítajte si viac o jej transformácii tu.

3

Mary Maxwellová

obraz

Mary Maxwell získala motiváciu stratiť 165 libier po tom, čo takmer všetka jej najbližšia rodina zomrela kvôli komplikáciám z obezity. “Emocionálne, je to ťažké, fyzicky, je to ťažké, ale som tvrdý,” povedal 24-ročný.

Prečítajte si viac o jej transformácii tu.

4

Mama June

obraz

Tu príde Honey Boo Boo hviezda Mama June klesla 300 libier v dvoch rokoch po operácii žalúdočných rukávov. Záväzok k zdravšiemu stravovaniu, cvičeniu a kontrole porcií pomohol jej udržať libry preč, povedala ľudia.

Prečítajte si viac o jej transformácii tu.

5

Lexi Reed

#motivationmonday Bol som len dievča fedup s tým, že je nadváha a robiť vaše typické novoročných rozlíšenie stratiť. Rýchlo som sa naučil, aký silný a schopný som vlastne bol a zmenil sa na životný štýl. Je to ťažké, že tento rok je takmer za & 353 dní som stratil 218 libier. Strata hmotnosti celkom zmenila môj život. Od 485 libier do 267 libier nie som tá istá osoba, ktorú som bol. Ja som doslova odpracoval môj zadok na jeden rok dôsledne. Neexistujú žiadne skratky pre weightloss, len hardwork, diéta a cvičenie. Nie som tam, kam by som chcel byť, ale som si istý, že som prišiel oveľa bližšie ako minulý rok. Zmeňte svoj názor, zmente svoj život. Začnite dnes! ❤ #weightloss #goals #losingweight #plussize # motivácia # iam1stphorm #fit #fitness #fitspo #dokázal #strong #fitfam #fattofit #obesetobeast #workout #zosilikát #nodaysoff #noexcuses #torrid #fashion #cardio #zumba #gymlife #lift # premeniť #extremeweightloss #change #diet #weightlossjourney # zdravé #obesetobeast

Príspevok, ktorý zdieľa Lexiiii ❤ (@fatgirlfedup)

Lexi Reed sa spojila so svojím manželom, aby schudla, a prostredníctvom diéty, cvičenia a vzájomnej podpory klesla o 230 kg. 

Prečítajte si viac o jej transformácii tu.

6

Jennifer Ginley

obraz

Jennifer Ginley chcela motiváciu schudnúť, a tak požiadala svojho priateľa, aby odložila návrh, kým nedosiahne zdravšiu veľkosť. Za rok stratila polovicu telesnej hmotnosti a spustila účet Instagram, ktorý zhromažďoval 93 000 ľudí. Svojím cieľom dosiahla svoje pamiatky na novú: plánuje jej svadbu.

Prečítajte si viac o jej transformácii tu.

7

Megan Jayne Crabbe

Na ľavej strane som pred 2 1/2 rokmi, tesne predtým, ako som našla telesnú pozitívnosť, a na dnešnej pravej strane som ja. Pravdepodobne si všimnete najviditeľnejšiu vec, ktorú som získal medzi týmito dvomi obrázkami: hmotnosť. Ale je tu veľa ďalších vecí, ktoré som získal rovnako. Získala som duševnú slobodu. Získala som svoju lásku. Získal som svoj život späť po mnohých rokoch veriť, že nie som hoden toho, aby som ho žil kvôli tomu, ako moje telo vyzeralo. Viem, že svet chce, aby ste verili, že čím menej budete vážiť, tým šťastnejší bude. Viem, že sa mám za túto premenu hanbiť. Mám sľúbiť, že prídu o váhu, mám tráviť svoj život prenasledovaním tela na ľavej strane a kupovať si myšlienku, že keď sa tam dostanem, budem cennejší. Ale ja to neurobím. Namiesto toho vám poviem, čo som sa naučil zo všetkých zbytočných rokov, keď som prenasledoval úchyty a padal čísla na stupnici: šťastie nie je veľkosť. Strata hmotnosti nevyliečila vlastnú nenávisť. Duševné zdravie má väčší význam ako veľkosť šiat. A všetci sme takí hodní sebaobľúbenia presne tak, ako sme my. Nastal čas, aby sme sa postavili a odmietali ublížiť sa pri hľadaní “dokonalého” tela, ktoré ani neexistuje. Je načase, aby sme si uvedomili, že už sme dosť dobrí. Je načase, aby sme vzali našu moc späť. ����������

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Jayne Crabbe �� (@bodyposipanda)

Dokazujúc, že ​​zdravie nie je vždy o strate hmotnosti, Megan Jayne Crabb získala váhu s cieľom učiť sa zamilovať sa a nájsť šťastie a vnútorný pokoj.

Prečítajte si viac o jej transformácii tu.

8

Julia Nathanová

obraz

zdravie

Dvadsaťosemročná Julia Nathan stratila 110 libier s chirurgickým zákrokom, ale najťažšia časť prišla po tom, čo mala druhú operáciu odstrániť sedem libier kože.

Prečítajte si viac o jej transformácii tu.

9

Nikki Rees

Dovoľte mi, aby som vám povedal o mojom jedle / strave / výžive / zdravom stravovaní … čokoľvek chcete nazývať. Väčšina z vás už vie, že trénujem väčšinu dní .. a že to robím doma. Mám však veľa otázok o tom, ako ja jedz, pretože to nie je niečo, o čom hovorím, alebo často to fotografuje. , Viem, že to nie je to, čo by ste chceli počuť, ale dôvod, prečo o ňom skutočne nehovorím … je preto, že nie je nič naozaj povedať. Nechcem sledovať plán, nepočítať nič (nie makrá, nie kalórie) Nesnažím sa vystrihnúť skupiny potravín alebo prestať jesť sacharidy po 17:00 .. Nechcem robiť prerušované pôst alebo flexibilné diéty, alebo dokonca čisté stravovanie (už som to urobil na chvíľu na začiatku) … stále jesť tortu viac dní ako nie … Stále pijem prosecco Stále sa nedarí odolať kradnúť občerstvenie z detskej kuchynskej skrinky. Stále mám rád pokrmy z kariet … jesť pizzu, hamburger a hranolky a milovať jesť sladkosti … Rozdiel medzi týmito dvoma obrázkami NIE JE to, čo tieto potraviny robia môjmu telu, to, čo tieto potraviny robia na mojej hlave. Pred dvomi rokmi by som celodenné jesť sladkosti, jedlo a junk by ma posielal do spirály smerujúcej k zhoršeniu seba samého. Všetko to báječné jedlo by skutočne palivo mojej EXCUSES prestať cvičenie, aby sa neobťažoval vyrovnávanie ošetruje von s výživnými alternatívami. Teraz tieto rovnaké jedlá (a moja vášeň pre nich) poháňajú moju AMBITION, aby moju telo udržiavali. Viem, že rozdiel medzi jesť dobre a jesť zle … A ak sa stane deň, keď sa stávam, kde mám rád jesť tortu a vane masla .. Nechám to práve to … deň, kedy sa stalo. Neodstraňujem moje ciele, ako keby som to robil … Nevidím to ako dôvod, aby som sa vzdal … ale dôvod na to, aby som pokračoval … Nemám tréning z viny – cvičil som byť bez vraždy. Zdravé telá začínajú zdravými mysľami. Takže rovnováha knihy o jedle ako inteligentná racionálna ľudská bytosť, ktorú si tvoje … jesť to, čo máš rád každú chvíľu A čo potrebuješ častejšie ako ne … a tých dní, keď to všetko ide strašne zle … ako to nevyhnutne bude … jednoducho odstrániť tvár z vane masla … nahradiť veko a pokračovať presne tak, ako ste boli .. motivovaní, cielene orientovaní a # zdravý AF. Láska Nikki xx #transformationtuesday

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Nikki Rees (@activelyrees)

Transformácia Nikkiho Reesa dokazuje, že je tu viac, než je počet na stupnici. Hoci vyzerá oveľa menšia a oveľa zmäkčenejšia, skutočne váži rovnakú cestu po chudnutí. Pracuje von, jej to, čo chce, a nechá svoju neuveriteľne obmedzujúcu stravu.

Prečítajte si viac o jej transformácii tu.

10

Emma Pope

Na ľavom obrázku, nikdy za milión rokov by som si nemyslel, že by som bol schopný dať na vrchol plodiny a pozrieť sa na polovicu slušný. Získajte akékoľvek negatívne myšlienky o sebe, pretože bez seba-lásky sa nemôžete dostať veľmi ďaleko. Naučte sa milovať proces a výsledky s ním prichádzajú. �� #transformationthaysday #fitnessmotivation #fitspo #selflove #healthybodyhealthymind #healthyliving #weightloss #dontstop # weightlosstransformation

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Emma (@popemma)

Túžba Emmy Pope byť zdravším človekom pomohla stratiť 144 libier, aj keď sa obhajuje, aby to pomaly pomohlo vašej mysli prispôsobiť fyzickú zmenu vášho tela.

Prečítajte si viac o jej transformácii tu.

11

Jonah Hill

obraz

Internet takmer nerozpoznal superbuk Jonah Hill, ktorý premenil svoje telo vďaka behu, prepracovaniu jeho stravy a pití menej alkoholu.

Prečítajte si viac o jeho transformácii tu.