Japonský umelca známy ako Dr. Pei fúka našu myseľ s videom jeho bláznivého sushi reštaurácie Lego, ktorý vystupoval Eater. Miniatúrna reštaurácia nie je len roztomilá AF, ale skutočne funguje! Reštaurácia je vybavená funkčným dopravným pásom na prepravu malých sushi a splnenie potrieb svojho plastu, ale zákazníci hladní.

Okrem vašej pravidelnej sushi-milujúci Legos, klientela v tejto reštaurácii zahŕňa cudzincov, armáda, čo sa zdá byť mongolských vojakov, a filmová posádka zachytiť všetky akcie. Oh, a BB-8, droid z hviezdnych vojen robí príliš príčinou príčiny, samozrejme, surové ryby sú droidom jedlo podľa výberu.

Samozrejme, že reštaurácia je plne obsadená nôž (a uh, samurajský meč) ovládajú kuchári pripravení slúžiť na niektoré role a plné čakárne.

Ambiance je posilnená niektorými kvetmi Lego a akváriom, pretože nič vám neznamená, že sa budete cítiť skvele, keď budete jesť sushi, ak sa chcete pozrieť na to,.

A práve v prípade, že tieto Legos skutočne potrebujú použiť loo, Dr. Pei zahŕňal malú kúpeľňu Lego. Je to naozaj všetko v detailoch.

Pozrite si všetky kroky pre seba: