obraz

A tak pokračuje bonanza slaniny. Začiatkom tohto roka sme informovali o tom, ako sa tento dymový pocit objavil vo všetkom, od arašidového kokteilu až po košíčky. Teraz prichádza niečo, čo sa má umyť všetkými – slaninou slanou.

Sýtené nápoje sú duchovným dieťaťom dvoch spoločností so sídlom v meste Seattle – J & D Foods, ktoré sú zamerané na slaninu a ktorých ďalšie výrobky obsahujú soľ, majonézu a popcorn. a
Jones Soda, nezávislý fľašer, ktorý má predchádzajúce skúsenosti s vytváraním sódy na báze mäsa s jeho obľúbenou príchuťou Turecka a Gravy. Uh, mmm, eek.

Obe spoločnosti diskutovali o možnosti spolupráce už roky, povedal spoluzakladateľ J & D Justin Esch v telefonáte zo Seattlu. “Baconová sóda mala zmysel.”

Hoci sa spočiatku pobavilo, keď sa opýtalo, aby popísal chuťový profil tejto bublinkovej fľaše slaniny, Esch čoskoro začal byť vážny. “Chuť slaniny je nepochybne prasa,” povedal Esch. Ale bol dôrazný, keď zdôraznil: “Je to slanina versus bravčová panenka, je tu chrumkavosť, chuť slaného slaniny.”

Tento pocit chrumkavosti pomáha karbonizácia podľa Escha. “To prináša slizu.”

Navrhuje skúsiť nealkoholický nápoj s morčacím klubom alebo BLT a vreckom čipov. A pre tých, ktorí dávajú prednosť svojim mäsovým nápojom s malým kopom tvrdých materiálov, Esch odporúča vyskúšať výrobcov a slaninu.

Dno hore!