mocný Yogurt

Výkonný jogurt

Grécky jogurt je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších jogurtových odrôd na trhu. Dokonca aj beztukové verzie sú krémové a husté a takmer každá veľká jogurtová značka má vlastné prispôsobenie. Zdá sa však, že tieto spoločnosti neuskutočnili skvelú prácu s reklamou pre pánov jogurtových jedlík. Našťastie “grécky jogurt pre mužov” prichádza do supermarketu blízko vás.

Podľa Grub Street, silný jogurt, nová značka, ktorá robí grécke jogurty špeciálne pre mužov, sa snaží, aby sa jogurt zdal, dobre, silný a mužný. Obal vyzerá skôr ako to, čo by ste očakávali na energetickom nápoji alebo bielkovinovom prášku, než na kontajneri s nadýchaným, beztukovým jogurtom, ale to je všetko súčasť zamerania spoločnosti na mužov. Webová stránka sa pýši, že jogurt je “pre mužov mužov, prvý jogurt v USA navrhnutý pre potreby človeka v oblasti zdravia a výživy.”

Viac z Delish: Perfect Parfaits: 18 recepty od raňajky k dezertu

Nie je úplne jasné, ako je možné prispôsobiť make-up jogurtu lepšie pre mužov ako pre ženy, ale miesto vysvetľuje prínosy pre zdravie produktu. Jogurt je bez tuku a obsahuje 25 gramov bielkovín, takže sa môže jesť ako občerstvenie alebo “náhrada jedla”. Ďalšie výhody konzumácie jogurtu sú opísané ako: “Strata tuku, svalový prírastok a trávenie zdravia.”

Viac od Delish: Jednoduché mrazené jogurtové toppingy

Tvorcovia mocného jogurtu vysvetľujú, prečo vytvorili jogurt pre mužov: “Vo výklenku typicky ovládanom ženskými spotrebiteľmi sme sa rozhodli vyvinúť nový grécky jogurt špeciálne prispôsobený na riešenie jedinečných potrieb zdravia a výživy tých najviac zanedbaných spotrebitelia v kategórii: muži. ” Pri vzhľade na internetovej stránke sa zdá, že jogurt je menej zameraný na zacielenie na všetkých mužov a viac pre staviteľov tela, pretože všetky obrázky sú z jogurtu a potom obzvlášť obdivuhodný človek zdvíhajúci závažia.

Vyskúšali by ste mocné jogurty? Myslíte si, že muži budú viac chcieť vyskúšať tento výrobok ako iné grécke jogurty?

Nájdite viac vynikajúceho obsahu potravín na Delish:


Vyhľadajte perfektný recept z našej domovskej stránky
Zistite najnovšie správy o potravinách
Získajte knihu receptov na uloženie vašich obľúbených jedál
Zaregistrujte sa do našich bezplatných bulletinov
Pozrite sa na Facebook, Pinterest a Twitter