Ak jedzte poleva prvý, potom tortu

obraz

Perri Tomkiewicz / Hearst Digital Media

Zobrali si tieto “žiť každý deň, ako je to vaše posledné” stredoškolské promócie motto, celkom vážne, však? Nejde o uloženie najlepšieho naposledy, keď ho budete mať v poriadku. Ľudia, ktorí žijú životným rozmrazovaním – najprv majú tendenciu byť impulzívni, odchádzajúci a vzrušujúci, hovorí Boghossian. Takže ak je párty, lepšie veríte, že ste prvý na pozvaných zoznamoch všetkých.

Ak si urobíte sendvič sendviča

obraz

Perri Tomkiewicz / Hearst Digital Media

Mohla by si byť obrovská 30 Rock fanúšikom alebo znalcom internetových hackerov – ale tak či tak, Liz Lemon je vaše duchovné zviera. Máte tendenciu byť kreatívni a vynaliezaví a nezáleží na tom, čo si myslia ostatní ľudia, aj keď sa pokúšajú tvrdiť, že roztrhnutie dolnej časti košíčky a jeho umiestňovanie na vrcholku polevy ho premení na hrebene. Zničte to, nenávidia. Ste príliš zaneprázdnení a tešíte sa na dezert.

Ak musíte mať rovnaké časti koláč a poleva v každom skus

košíček eating habits

Perri Tomkiewcz / Hearst Digital Media

Niektorí ľudia môžu upustiť od lopty, keď sa pokúšajú multitasking; tí ľudia vás nenávidia. Nemusíte len túžiť od odrody, vy prosperujete na to. Môžete ísť na zmes zmrzliny a koláče s každým skusom, pretože jediná príchuť-ako riešenie jednej úlohy-vás otruby. Vo vzťahoch av práci pracujete na tom a ste spoľahliví, hovorí Boghossian, čo znamená, že ste osoba, ktorá volá akúkoľvek lepkavú situáciu – súvisiacu s krémom alebo inak.

Ak odškrabujete pred polevou, predtým, než budete jesť

obraz

Perri Tomkiewicz / Hearst Digital Media

Keď všetci ostatní ešte stále spať spánok z ich očí, ste pravdepodobne bežal tri míle a urobil čerstvú zelenú šťavu. Alebo, dobre, ste sa rozbehol a premýšľal nad zeleným džúsom, potom si zvolil latte. Mnohí ľudia, ktorí si zo zdravotných dôvodov vyškriabali polehľovanie kvôli zdraviu, našli Boghossian a vyhľadávajú látku vo všetkých oblastiach života – či už sa vyhýbajú prázdnym kalóriám alebo malým rozhovorom.

Ak ju budete jesť s vidlicou a nožom

obraz

Perri Tomkiewicz / Hearst Digital Media

Tiež tiež všetko jesť so svojimi ružičkami? Kidding, aj keď niektorí môžu povedať, že máte správnu, Kate Middleton-ish vibráciu, s tými stravovacími návykmi. (Žiadne slovo o tom, či vévodkyňa z Cambridge jedá týmto spôsobom, ale musíte priznať, že je to kráľovský štýl.) Ste praktický – žiadny neporiadok na tvári! -Organizovaný a istý.

Ak budete jesť tortu prvý, poleva posledná

obraz

Perri Tomkiewicz / Hearst Digital Media

Rovnako ako Channing Tatum a Jonah Hill 22 Jump Street, ste všetci o tom tvrdo pracovať, hrať tvrdý život (mentality, nie droga, samozrejme). Ste dostatočne disciplinovaní, aby ste zachránili to najlepšie za posledné, ocenenie oneskoreného uspokojenia nad návalom lásky na prvý kúsok.

Pin to na neskôr!

obraz

Perri Tomkiewicz / Hearst Digital Media

Použite tento cheatsheet na zapálenie konverzácie pri ďalšom prechode na koláč. (Alebo rozbiť dávku.)