Čokoládová kúpeľňa vašich snov (Áno, naozaj)

obraz

BathroomSweets.com

Pamätáš si Hansel a Gretel? Všetci sme nenávideli čarodejnicu, ale taktiež jej trochu závidíme. Chcel by som povedať, celý dom, z ktorého by si mohol jesť von, jeden sladký kúsok naraz? Dajte mi utierku a šalvičku na šľahačku, aby som ju preniesla, a ja by som zomrel šťastnú dievča na cukrovom spěchu.

To môže byť vec rozprávok, ale vďaka spoločnosti Bathrooms.com a čokoládovým dizajnérom Choccywoccydoodah v Spojených štátoch sme teraz o krok bližšie. Ako uvádza FoodBeast, obe spoločnosti sa stretli s cieľom vytvoriť úžasné kúpeľňové doplnky na čokoládu vrátane toalety, vane a bidetu, ktoré sú v skutočnosti k dispozícii na kúpe práve teraz na stránke BathroomSweets.com.

Každý kus vás bude stáť finančne i kaloricky – napríklad bidet váži na 210 000 kalórií a stojí za chladné 7 000 libier – a stále nie je jasné, či skutočne fungujú s potrebnými kapacitami pre skriňu vody. Ale odkiaľ stojím, je to úplne stojí za to. Nielen, že budete mať pochybnosti o vašej jedlej kúpeľni, ale aj remeselné spracovanie je celkom pekné.

Vybavili by ste si toaletu jedlým kakaovým vybavením?

Nájdite viac vynikajúceho obsahu potravín na Delish:


Vyhľadajte perfektný recept z našej domovskej stránky
Zistite najnovšie správy o potravinách
Získajte knihu receptov na uloženie vašich obľúbených jedál
Zaregistrujte sa do našich bezplatných bulletinov
Pozrite sa na Facebook, Pinterest a Twitter

súvisiace:

Nepoužívajte to: Cold Noodle Salads pre horúce letné dni

Zelené Smoothies, ktoré budú blázniť celú rodinu

9 nádherné grilované dezerty