obraz

Flickr / Joits

Pripravte sa, obyvatelia New Yorku. Chystáte sa dostať svoje prvé Dennyho! Ale nemôžete oslavovať s nápojom na slávnom mieste raňajok, ak nie je za určitú hodinu.

Obyvatelia parku Battery Park City v New Yorku zostreli Dennyho ihrisko a začali slúžiť alkoholom v pracovných dňoch o 10.00 hod. A v sobotu o 8.00 hod. Kvôli obavám z toho, že majú “ten druh človeka, ktorý chce mať nápoj pred poludňajškom”. Komunitná rada 1 presunula hodiny späť do 11 hodín v pracovných dňoch a 10 hodín v sobotu, kompromis, ktorý nakoniec viedol k jednomyseľnému schváleniu povolenia na likvidáciu reťazca.

Niektorí obyvatelia stále dúfajú, že Denny získa vôbec licenciu na alkohol. Ubezpečenie majiteľa, že “Likér je len kúsok, príloha,” nie je zameranie jeho franchisingu, pomohlo len málo. Poloha 150 Nassau St. je určená na otvorenie v máji.

[Cesta: Eater

Nájdite viac vynikajúceho obsahu potravín na Delish:

Vyhľadajte perfektný recept z našej domovskej stránky Zistite najnovšie správy o potravinách Získajte knihu receptov na uloženie vašich obľúbených jedál Zaregistrujte sa do našich bezplatných bulletinov Pozrite sa na Facebook, Pinterest a Twitter