Na scénu je nový remeselný pivo, ale to nie je ďalší trendový IPA. Po rokoch duelov s bootleg vyvinuté a spotrebované legiony Simpsons fanúšikov po celom svete, 21. storočia Fox nakoniec podľahol dopytu a čoskoro vydajú oficiálne Duff Beer. Podľa slov Homer Simpson, WOOHOO!

Prehliadka slávnostného občerstvenia nebude mať len chuť ako váš základný Bud. Výrobná spoločnosť sa spojila s britským výrobcom pivovarov, aby vytvorila prémiový ležiak s “hlbokou zlatou farbou”, “nádychom ovocia” a “karamelovým aromatickým”. Duffman by určite bol hrdý.

obraz

Bohužiaľ, varenie bude k dispozícii iba v Čile. Neskôr v tomto roku spoločnosť rozšíri produkciu v celej Južnej Amerike – kde zaznamenala najväčšiu produkciu nepovolených fliaš – a neskôr do častí Európy. Takže zatiaľ čo sen o Duff Beer Can Chicken nie je príliš ďaleko od realizácie, bude to ešte chvíľu, kým Američania nebudú môcť skladovať svoje chladničky s vlastným Springfieldovým.

Ak naozaj nemôžete čakať, Universal Studios v Hollywoodu ponúka pivo na čele, ale všetky tieto pivné bary by mali medzitým určite urobiť trik.

Správy pristáli aj na najnovších udalostiach Čo sa práve stalo. Skontrolovať to:

Nasledujte Delish na Instagram.