Späť v roku 1994, Pop-Tarts vstúpil do novej, mlieko-pokrytý, ísť-za-lyžica éra. Pop-Tarts Crunch obilnín, podľa zhon, Prišiel v dvoch príchutiach: Frosted Strawberry a Frosted Brown Sugar Cinnamon (najlepšia Pop-Tart chuť). Bohužiaľ, obilnina bola stiahnutá z trhu len o rok neskôr, zhon správy. Ľudia boli upokojení (tak správne) a je tu aj skupina na Facebooku, nazvaná “Obnovte Kellogg’s Pop Tarts Cereal”.

Bracete sa, fanúšikov obilnín. Je to BACK! Kellogg povedal zhon že Pop-Tarts obilnín sa vracia do regálov celoštátnej začiatkom roka 2019. Najlepšia časť? Získame originálne príchute: Frosted Strawberry a Frosted Brown Sugar Cinnamon. Bite-veľkosť hnedej cukrovej škorice Pop-Tarts zvuk sooooo návykový. Kellogg povedal zhon že tam bude “plnenie a poleva v každom kousnutí.”

Používateľ Instagram Candy Hunting (@candyhunting) umiestnil fotografiu originálnych škatúľ ako návrat a obal rozhodne vyzerá ako 24 rokov.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

TBT: Pamätajte si Pop-Tarts Crunch obilniny? No, zdá sa, že to bude čoskoro prítomné vo viac ako len v našich spomienkach. ��

Príspevok zdieľaný @ candyhunting dňa

Nové debny pripomínajú pôvodné, ale s moderným grafickým vzhľadom.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Pop-Tarts Cereal prichádza SPÄŤ na začiatku roka 2019, v jahodovej, hnedej cukrovej škorice. Povestná chuť S’Mores sa neuvoľní. ����

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Cerealously (@cerealouslynet)

Zatiaľ čo čakáte na obilie Pop-Tarts, aby ste znovu zasiahli regály, chyťte ďalšie obľúbené cereálie a pripravte si s týmito receptami nejaké úžasné dezerty.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, indigo.ca