Zdá sa, že nemáte dostatok medovej horčice na kurací nuget? Nie si sám. Zdá sa, že neschopnosť dostatočne ponoriť jedlo do vyprážaného kuracího jedla v sladko-kyslé omáčke alebo ranči je dostatočne veľkým problémom, že Popeyes si myslel, že je na čase prísť s riešením.

Popeye's Dip'n Chick'n

Pepka námorníka

A tak vyprážaný kuracie retiazky zaviedli Dip’n Chick’n, lopatkovité kurčatá, navrhnuté tak, aby povzbudzovali maximálnu spotrebu. Rovnako ako Tostitos láka tortilla čipy pred nimi, tieto nové ponuky sú náradie a občerstvenie v jednom.

Viac z Delishu: Vynikajúce exponáty Múzea potravín

Ale zatiaľ čo tieto podivne tvarované nugety sú trochu znepokojujúce, sú sotva prvým komfortným jedlom na získanie sochárskej liečby. Tu je pohľad na niektoré ďalšie zbytočne umelo tvarované potraviny:

hamburger King chicken tenders

Flickr / irina slutsky

Nech je nugget s vami. Ako súčasť Star Wars: Epizóda III väzba Burger King priniesla hviezdové a odľahčovacie kurčatá na kurčatá (tiež sa pokúsili o krátkodobý priebeh tendrov v tvare koruny predtým, ako v marci reštartovali svoj kurací recept).

Srdce shaped pizza

Flickr / NoDivision

Valentínske špeciálne pizza v tvare srdca od Papa Johns. Ukážte jej, že vám záleží na koláčiku na cibuľke.

zlatá rybka bread

Amazonka

Celozrnný sendvičový chlieb tvarovaný ako Pepperidge Farm Goldfish. Zabudnite na ryby z tuniaka na pšenici, to sú ryby na lov tuniakov.

pivo sausage

Flickr / jkottke

Klobása v tvare MGD. Mohol by si byť mätúci, ak máte príliš veľa.

Viac z Delish: Sensational Sausage Recepty

námestie watermelon

Flickr / rumpleteaser

Priestorovo úsporný melón z Japonska.