Američania milujú pivo. Trávime miliárd dolárov z našich ťažko zarobených peňazí každý rok. Našťastie pre nás žijeme v zlatom veku brewského priemyslu. tam tisíce nádherných pivovarov v jednotlivých štátoch.

Avšak z nejakého dôvodu sa ľudia stále aktívne rozhodujú piť špatné varenie. A zlým varením mám na mysli ľahké pivo. Každý má rôzne nápoje na pitie, ale tu je dôvod, prečo je ľahké pivo objektívne zlé.

1. Ľahké pivo je hrubé.

V podstate chutia ako voda s príchuťou piva. Znížením kalórií výrazne znižujete (alebo eliminujete) také veci ako chmeľ alebo kvasnice, čo vedie k strate veľmi kľúčového prvku: chuť! Nehovorím, že všetci potrebujú piť IPA – chápem, že niektorí ľudia skutočne uprednostňujú ľahšie a chutnejšie pivá. Všetko, o čo sa pýtam, je, aby ste zvážili Ale, ležiacich alebo plzeňov, namiesto Bud svetla.

Ak rozdrvíte Coors Light, nepijete na jeho chuť.

2. Nešetríte, že veľa kalórií – ak existujú.

Priemerná pinta piva prstencov na približne 150 kalórií; Priemerné ľahké pivo má menej karbohydrátov a približne 100 kalórií. Ale tu je vec: menej kalórií = menej ABV (objemový alkohol). Keď necítite bzučanie, máte tendenciu piť viac Miller Lites, ako by ste povedali, Sierra Nevada … ktorá ma vedie k mojim ďalším bodom.

3. Trvá viac, než vás opití. (Takže pijete viac a spotrebujete viac kalórií.)

Mám pocit, že tento argument bude obťažovať niektorých ľudí. “Ale nepijem, aby som sa opil!” myslíš si. BS. Ak rozdrvíte Coors Light, nepijete na jeho chuť. (Ak sa vám páči, je mi to ľúto – urobíte to.)

Popíjanie studenej po práci môže naozaj trvať na okraji dňa, a tancovanie na svadbe je oveľa zábavnejšie s nejakou tekutou odvahou – a to všetko je v poriadku! Nie ste zlý, ak súhlasíte. Všetko, čo hovorím, je, že tento efekt, ktorý je dobrý pocit, je efektívnejší, keď pijete skutočné pivo.

4. Je to zvyčajne predražené.

S výnimkou nálevu ako je Genessee a Busch, ľahké pivo zvyčajne nie je oveľa lacnejšie v ponuke baru. V NYC Bud Light zvyčajne zazvoní okolo 6 alebo viac dolárov. Remeselné pivá sú zvyčajne 7 dolárov na 8 dolárov. Zatiaľ čo spočiatku ukladáte dolár, kupujete viac, keď si “necítite” veľa z ničoho. Zatiaľ si uvedomuje trend?

5. To je príliš veľa.

Opäť pijete viac, keď pijete svetlo. Tak, viac výletov do (pravdepodobne nechutné) bar kúpeľňa.

Nasledujte Delish na Instagram.