Ak ste nevideli Netflix’s Queer Eye, zastavte to, čo robíte, a začnite sledovať! Ak ste to videli, pochopili ste, prečo je show celkom zasiahnutá. Fab Five sú rovnaké časti očarujúce, veselé, empatické a zábavné, pretože dávajú cudzím ľuďom úplný makeover – robia to pre srdcervúce a pocit dobré predstavenie.

Antoni Porowski, okrem toho, že je rozkošný, pomáha šťastným subjektom Fab Five v kuchyni – naznačuje zdravšie možnosti jedla a ukazuje im jednoduché recepty. Avocado-nadšenec oficiálne otvára vlastnú reštauráciu v New Yorku. Ako môžem byť prvým zákazníkom?!

Reštaurácia bude “rýchlym bežným reštartom” klasického večera, Village Den, podľa Eater New York. Reštaurácia West Village bola zatvorená v máji, po 36 rokoch. Teraz Antoni a jeho partneri (duo, ktoré vlastnia pohostinskú skupinu, okrem iného) plánujú obnoviť Village Den ako novú koncepciu zameranú na “zdravý a napĺňajúci životný štýl”. jedlík hovorí, že reštaurácia bude “celodenné, protiopatrené miesto” s ponukou určenou pre rôzne diéty.

No, to znie f-a-b! jedlík poznamenáva, že hoci Village Den je prvou reštauráciou Antoniho, má predchádzajúce skúsenosti pracovať ako živáčika, čašník, manažér, sommelier a samozrejme ako rezidentný odborník na potraviny na Queer Eye.

Podľa jedlík, Antoni spolupracuje s niektorými priemyselnými “veterinári”, s povesťou “uvedenie podnikov, ktoré priťahujú módny dav”. YASSS Antoni! Ako povedal Jonathan: “Kto vám dal súhlas ?!” (aka, zabíjaš to).

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Som kanadský, ale to neznamená, že si neocenujem # americkej americkej sponky ako dobrý burger ��! Niekedy sa mi páči niečo klasické: mleté ​​hovädzie mäso, syr čedar, nátierky, šalát a dedičstvo #yum. Ale niekedy sa mi to páči s niektorými novými kombináciami chuti a @wholefoods je tak ľahké stavať naozaj zábavné a zaujímavé hamburgery s ich predzarátom hamburgermi; vyskúšajte Steakhouse Burger s domácim dátumom a šírením syrového syra, Peppercorn Crusted Burger s príchuťou portobello, gouda a karamelizovanou cibuľkou alebo Cheddar Mushroom Burger s grilovaným ananásom, Gochujang mayo, koriandrom a chrumkavou cibuľkou. Kliknite na odkaz #linkinbio, aby ste sa dozvedeli, ako som zostavil tieto krásy a pre ostatné ľahké letné jedlá #tips a #tricks. #sponsored #burgers #makesmewhole #antonixwholefoods �� @ jkrietemeyer

Príspevok, ktorý zdieľa Antoni Porowski (@antoni)

Reštaurácia plánuje otvorenie je september, čo vám dáva viac ako dosť času sledovať sezóny jeden a dva Queer Eye na Netflix. Sledoval som obidve sezóny za 4 dni, ale kto počíta?

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, indiebound.org