Napriek tomu, čo hovorí kalendár, matka príroda sa nezaujíma na celú jarnú vec. Takže vyzerá to, že zostáva ešte nejaký čas na to, aby sa urobili komfortné jedlá, ako sú polievky a pečienky a jednorazové cestoviny. A ak ste niekedy sledovali, či Delish vydavatelia pripravujú takéto veci, viete, že v kuchyni nie je dostatok nádoby: holandské pece Le Creuset’s.

KÚPTE TERAZ Le Creuset 3,5 Quart okrúhle víno Holandská rúra, 200 dolárov; sur la table

obraz

Facebook.com / LeCreuset

Ak nie ste hrdým majiteľom, teraz máte šancu vstúpiť do klubu: Sur La Table predáva holandskú rúru 3,5-kvartu za iba 200 dolárov. Nákup za túto cenu vám ušetrí hlavné peniaze, pretože to zvyčajne predáva za 285 dolárov. Modelom na predaj je “široká” verzia spoločnosti Le Creuset. To môže mať rovnaké 3,5 quarts ako pôvodné kolo jeden, ale tvar je viac squat ako vysoký. Znamená to, že dostanete väčšiu plochu, ktorá je schopná zhnednúť vegetariáni pred pridaním kuracieho materiálu do polievky alebo dokonca chutného mäsa.

obraz

Sur La tabuľka

Predaj je v šiestich farbách, ktoré utužia oboch klasikov a trendových nasledovníkov. Označenie Le Creuset Flame (odtieň oranžovej farby) je zahrnuté, ale aj Provence – svetlo fialový odtieň, ktorý prakticky zlomil internet začiatkom tohto roka.

Teraz – nakupujte!

Nasledujte Delish na Instagram.