UPDATE: 28. marca 2017 o 4:35 hod.

Ak ste si mysleli, že ste sami vo svojom nadšenom vzrušení pre túto mecku pre rančový obliekanie, premýšľajte znova. Keďže Twisted Ranch – reštaurácia venovaná sprievodu – bola otvorená, bolo to hot spot, ale “horúce” nadobudlo úplne nový význam po tom, čo sa videá o jedálni stalo vírusovou. Podľa internetovej stránky reštaurácie museli odvrátiť zákazníkov kvôli absurdne dlhým čakacím časom. Hlavná stránka obsahuje ospravedlnenie všeobecného chaosu:

“Veľmi vám ďakujem za ohromnú podporu v súvislosti s uverejnením správy o produkte Buzzfeed začiatkom tohto týždňa. Mali sme ľudí z celého sveta, ktorí nás kontaktovali počas niekoľkých dní, a my sme skutočne pokorní,” povedal. správa číta. “Ospravedlňujeme sa za tých, ktorí sa zatiaľ nedostali kvôli dlhým čakacím obdobiam, ale oceňujú vašu trpezlivosť, keď pracujeme na našich plánoch rozširovania.”

Napriek tomu, že je otvorený takmer dva roky, popularita tohto miesta sa zúri. To by mohlo byť, aspoň čiastočne, vďaka videu o najneubrejších položkách menu, ktoré sa tento týždeň na Facebooku stali vírusovými. Ale bez ohľadu na príčinu, všetka táto fanfára dokazuje, že vy a všetci, ktorých poznáte, musia dostať svoje telo do St. Louis.

ORIGINÁLNY PRÍBEH: 24. júna 2015 o 3:43 hod.

Fanúšikovia fariem, radujte sa: V St. Louis sa otvára reštaurácia venovaná ranči. Tento Twisted Ranch bude otvorený mesačne a bude slúžiť predjedlám, predjedlám a dokonca aj nápojom, ktoré boli zdokonalené vkusom, ktorý je rančová chuť. Vlastník Jim Hayden chcel, aby reštaurácia uviedla “rýchlo rastúcu koreninu a najlepšie predávaný šalátový obväz” a vzhľadom na náš prvý pohľad na menu sme povedali, že sa jej podarilo.

Kým sme priznané milovníkov ranče ako koreniny na mnohých potravinách, menu na Twisted Ranch by mohlo mať príliš veľa vecí tým, že krémové veci do nekonvenčné pokrmy ako hrudník, tortilly a dokonca aj koktaily. Podľa St Louis Magazine, tu je hubová polievka s rančovanými crostini, guacamole zložené s rančom, kŕmna chrenová raňajka, ranče s kukuricou, kuracia lasagna slathered v parmezánskej ranči omáčkou, opečené ravioli plnené ranč-korenené hovädzie mäso, ranch-up makaróny a syr, a zoznam pokračuje. Ale my sme najviac skeptickí v súvislosti s bláznivými výrobkami, ktoré prichádzajú z baru, vrátane rančových vodiek – pravdepodobne pre ranč Martini a Bloody Marys.

obraz

S láskavým dovolením z Twisted Ranch

obraz

S láskavým dovolením z Twisted Ranch

A akoby to nestačilo, bude existovať 18 rozličných domácich iterácií ponúkaných obväzov – vrátane korenistej horčice, durkee a thajských odrôd – na namáčanie, dunking a slathering na akomkoľvek jedle. Takže ak ste loajalista značky, musíte to vysať, čo je pravdepodobne dobrá vec, pretože Wish Bone nedávno naplnila rančové fľaše s modrým syrom.

obraz

S láskavým dovolením z Twisted Ranch

obraz

S láskavým dovolením z Twisted Ranch

Chceli by sme povedať, že sme prekvapení touto jednorazovou linkou, ale St. Louis je mesto, ktoré je domovom zvláštne špecifických reštaurácií, ktoré sa otáčajú okolo jedál ako grilovaný syr a paradajková polievka, toast a dokonca aj Alaskanské cestovné. Možno sa táto destinácia v Missouri snaží konkurovať Austin, Texas tým, že udrží veci divné. Skutočne divný.

Nasledujte Delish na Instagram.