Každé dieťa, ktoré vyrastalo v deväťdesiatych rokoch, si pamätá Capri Suns: jasnú, ovocnú kvapalinu plnú tropických vecí, ktorú nedokážete úplne definovať (Kiwi? Pineapple-brochet? že to vyzeralo tak prekliato, aby bolo skvapalnené do kaluže ortuti.

A teraz, keď ste starší ako 21 rokov, je prirodzené pozerať sa späť na tento nápoj – pamätajte na to laskavo – a želáte si, aby tam bola ošúchaná verzia, ktorú by si vaše dospelé mohlo vychutnať. Koniec koncov, nie je to, ako Fireball vybudoval ríšu z čokolády Red Hots?!

dospelý Capri Suns

John Komar

KÚPIŤ TENTO: Plastové umývateľné stojace vrecká, 15 dolárov; Amazonka

Nuž, teraz je. Len vy musíte to urobiť. Amazon predáva vrecká na opätovné uvoľnenie, ktoré vyzerajú pozoruhodne ako klasický nápoj. Najlepšia časť? Balíček 50 vám vráti iba 15 dolárov. Je to oveľa lacnejšie ako kúpiť jednotlivé okuliare pre každého.

Nie sú prepojené so zásobníkom na obed, akokoľvek, ale naplňte ju džúsom a prilepte naň priloženú stočenou slamu a máte ďalšiu najlepšiu vec.

dospelý Capri Suns

John Komar

Môžete naplniť tašky všetkým, čo sa vám páči, či už je to jednoduché staré H2O alebo tropický punč. Ak však naozaj chcete začať s párty, ísť s ním. Tieto možnosti umožňujú skvelé veľké dávkové nápoje:

 • Špicatá ružová limonáda
 • Sangria
 • WTF Punch
 • mojito
 • Brunch Punch
 • Margaritas

  Urobte galón alebo dve hodiny pred vašou párty, nalejte do vrecúšok a uložte ich do chladiča naplneného ľadom. Kedykoľvek niekto chce niečo napiť, môže jednoducho ísť a chytiť ho. Žiadne fussing s koktejlovým trepačom alebo individuálnymi objednávkami.

  dospelý Capri Suns

  John Komar

  A myslel si, že život skončil po dokončení štúdia. Pssh.

  Kód PIN pre neskôr:

  obraz

  Nasledujte Delish na Instagram.

  Stiahnite si Delish aplikácie.