Myslíte si, že Tiffani Thiessenová, tínedžerka televíznej queen-turned-Food Network hviezda, bude mať perma-entourage v vlečení. Ale keď nedávno prišla do kancelárie Delish, bola to práve ona – žiadna publikácia, žiadna osoba na make-up, žiadna hype posádka. A keď sme sa posadili a rozprávali sa o svojej novej kuchárskej knihe a jej najobľúbenejšom jedle (v niektorých sme ju stlačili Záchránený zvončekom aj klepy), nekonala časť celebrít. To je Thiessenov poklad, aj keď ju vytvorila pri nehode – aby vás priviedla do svojho záhybu, ako keby ste už roky boli priateľmi. A jej zámerom je, aby ste sa cítili rovnako Vytiahnite stoličku, ktorý sa začne 2. októbra. (Môžete si predobjednať knihu teraz!) Tu je vnútorná lopatka.

KÚPTE TERAZ Vytiahnite stoličku, 30 dolárov, amazon.com

Jedlo je jej obľúbený spôsob pripojenia.

“Mám rada, ako jedlo prináša ľudí,” hovorí Thiessen. “Niektorí ľudia to hovoria o hudbe alebo umení, ale jedlo to robí pre mňa.” Bolo to bežnou témou vo všetkých jej projektoch: každá epizóda Thiessen’s Food Network show, Večera v Tiffani’s, predstavoval inú posádku – niektoré rodiny, niektorí slávni priatelia – zhromaždili sa a zdieľali jedlo. A úmysel jej kuchárskej knihy s jeho názvom Vytiahnite stoličku, je to isté – aj keď budete musieť pozvať svojich vlastných priateľov a len si predstaviť Thiessena.

Kuchárka je ako ročenka.

Thiessen pracuje na ňom už viac ako rok, takže fotky, ktoré boli roztrhané, už slúžia ako spomienky. “Pozerám sa na to a moje deti sú už teraz tak rozdielne,” zasmeje sa. Všetko varenie a fotografovanie sa robilo aj v Thiessenovom dome, čo robilo celý proces extra sentimentálny.

Tiffaniho obľúbený recept je riff na jej matke.

“Moja mama trvalo vyrábať stroganoff hovädzieho mäsa po celý čas a ja som ju opovrhoval a nazýval ho krmivom pre psov,” spomína. Keďže Thiessenová bola v kuchyni príjemnejšia, sľúbila jej matke, že sa chystá vziať stroganoff a urobiť to lepšie. A to je presne to, čo urobila: Verzia vo verzii Vytiahnite stoličku je “zvýšená”, hovorí. Podáva sa na polente, namiesto bežných vajec nudlí, a – čo je najdôležitejšie – získala palce od svojej mamy a jej deti.

Má vstavaný tester chuti.

Ak sa Thiessenov manžel, herec Brady Smith, nemal rád jedlo, nechodil do kuchárskej knihy – nie to, že sa to stalo veľa. “On naozaj nejedí nič, takže ak viem, že sa mu nepáči, musí to byť dosť zlé … a ja jednoducho nerobím zlé jedlo,” zasmeje sa. Smith nie je kuchár, ale on je jedlík, Thiessen rada žartuje, a tak testoval každý recept, ktorý vytvorila. “Je to skvelá umývačka,” hovorí. “Je to najväčšia kombinácia, a preto sme boli manželia už 13 rokov.”

Tiffani nie je vyberavý jedlík.

Grilovali sme ju na desiatkach kontroverzných vecí – čierne sladké drievko, ružičkový kel, ustrice. Tiffaniho odpoveď na takmer všetky z nich: Delish. Ale podarilo sa nám ju zablokovať na Zack Morris. (Vieme, vieme – nie je to jedlo, ale nedokázali sme odolávať.) “Môj 14-ročný ja, Delish,” hovorí. “Moje 44-ročné … nie toľko!”

Nasledujte Delish na Instagram.