ramien

camknows / flickr

Triedy vysokých škôl sú späť v relácii. V celej krajine sú deti rozbalené futóny, umiestňovanie plagátov a skladovanie mini chladničiek so slanými občerstvami, sladkými pochúťkami a kofeinovanými nápojmi. Niektoré predmety, ktoré pravdepodobne nenájdu do chladničky? Ovocie a zelenina. Podľa US News, nedávny prieskum 582 vysokoškolských študentov uskutočnených na Oregonskej štátnej univerzite ukázal, že študenti v priemere ani nekonzumujú jednu dávku plodov denne. V duchu oslávovania skvelých kulinárskych tradícií života v spoločenskej miestnosti s hlavným motívom plíživosti v zdravšom štúdie s občerstvením sme zaokrúhli prvých desať spoločných jedál spolu s niekoľkými nápadmi, aby sme vyčerpali svoje nutričné ​​hodnoty.

10. cukrík
Vysoká škola je v poslednej dobe, keď je sladkosť polopriepustná položka, ktorá sa má pohybovať hromadne (pokiaľ nie ste zásoby pre trik-alebo-treaters). Vedrá z červených vín, vrecká z arašidových M & M, alebo čokoľvek iného, ​​čo sa odvoláva na študentský sladký zub, sa dostane do spoločenských miestností. Bez rodičov na to, aby im povedali, že študenti nemajú žiadne starosti o tom, že majú pár šálok cukríkov ako predjedlo, alebo aby sa dostali do plného jedla v kombinácii s niekoľkými lyžicami arašidového masla.

Zdravé nápady:
Vezmite si náznak z našich Top 10 Back-to-School Food Trends a skúste investovať do niektorých zdravých sladkostí, ktoré používajú skutočnú ovocnú šťavu, ako je Jelly Belly’s superfruit mix. Používa skutočnú ovocnú šťavu a ovocné pyré. Alebo vyzdvihnúť čokoládu s vysokým percentom kakaa (veľký antioxidant), najmä ak ste športovec, pretože nedávna štúdia zistila, že čokoláda pomáha zvýšiť vytrvalosť.

9. Sóda
Keď krvný cukor klesá po nočnej párty alebo štúdiu, jednoduchá oprava prichádza s osviežujúcou trhlinou plechovky sódy. Vysokokapacitné kaviarne zjednodušujú nakladanie na vedrá studenej kolky počas celého dňa. Prečo si vybrať vodu, keď je rovnako ľahké získať koreňové pivo?

Zdravé nápady:
Cola prichádza s ťažkým nápojom cukru – hlavne keď ho pravidelne pijete z klobúkov veľkosti kostí. Ale ani stravníci na výživu nie sú v bezpečí. MSN informovala o nedávnej štúdii, ktorá zistila, že aj keď sa ľudia snažia obmedziť kalórie výberom diétnej sódy, môžu sa vystaviť riziku infarktu a mŕtvice. Vaša najlepšia stávka je držať sa vody alebo nesladeného čaju.

8. Instant Mac a syr
Vysoká škola je plná stresu: sociálneho, psychického a fyzického. Makaróny a syry sú jedným z najobľúbenejších komfortných jedál v Amerike. A na rozdiel od vášho oceneného mäsa alebo smaženého kuracieho mäsa je ľahké robiť v spoločenskej miestnosti, a to vďaka syrovým práškom a mikrovlnám.

Zdravé nápady:
Je zrejmé, že skutočne zdravou zmenou by bolo vytvoriť si vlastné celozrnné cestoviny len s náznakom syrov, ktoré boli posypané na vrchole, alebo (ak naozaj idete zdravé) niektoré pivovarské kvasnice, ktoré majú krémovú, sýrovú kvalitu. Ale to nie je ani tak jednoduché ako pridanie vody a mikrovlny. Takže namiesto toho zvážte prechod z Easy Macu na prirodzenejšie mikrovlnné makaróny a syry. Kitchn blog má jednoduchý recept, ktorý používa iba vodu, mlieko, cestoviny, soľ a syr. Možno to nie je okamžité, ale je to dosť blízko.

7. Obilniny
Keď boli mladí, jednalo sa výlučne o raňajky. Ale teraz, keď sú na vysokej škole, obilniny sú vhodné pre každú chvíľu dňa – a to určite nevyžaduje mlieko. Hoci tam sú zdravé obilniny tam, môžeme do značnej miery zaručiť, že vysoké školy nie sú snacking na Wheaties.

Zdravé nápady:
Miešanie obilnín s inými zdravými občerstvovacími jedlami, ako sú slnečnicové semienka, orechy a sušené ovocie, prináša skvelú stopu, čo znamená, že nemusíte obetovať obilniny na ovsené otruby. Skúste to
Chrumkavé cereal Trail Mix, aby ste mohli začať.

6. Čipy
Pre mnohých študentov je ťažké sa dostať cez papier na Chaucer alebo na párenie rituálov opíc bez vrecka čipov, ktoré im pomôžu skrútiť sa.

Zdravé nápady:
Balenie v dennej dávke zeleniny bez toho, aby ste obetovali túto slanú krízu skladovaním na zelených “čipoch”. Nebojte sa, nesnažíme sa povedať, že krájaná mrkva je “čip”. Existujú skutočné značky sušenej zeleniny, ktoré zachovávajú čip ako skúsenosť. Vyskúšajte Snapea Crisps alebo Trader Joe’s Veggie Sticks, ktoré majú chuť ako chrumkavé, svetlo-vzduchové hranolky.

5. Instant Hot Chocolate
Pre niektorých prvákov môže byť táto zima prvá skutočná zima. Nič nekomfortuje ani sa nerozháša ako horúci šálka kakaa a nič nie je jednoduchšie ako miešanie balíčka instantného kakaa (kompletné s dehydrovanými marshmallows) do šálky.

Zdravé nápady:
Našťastie je táto vysoká škola skutočne dobrá pre vás, podľa štúdie Cornell University. Brazílske časopisy hlásené v januári na štúdii univerzity, ktorá ukázala koncentráciu antioxidantov v kakae, bola takmer dvakrát taká silná ako v prípade červeného vína a takmer trikrát silnejšia ako v prípade zeleného čaju. Samozrejme, nikto neurobil ešte žiadne štúdie o marshmallows, takže je najlepšie ísť bez toho, aby sa častejšie.

4. Energetické nápoje
V týchto dňoch nie je žiadna miestnosť v kolejnej škole úplná bez príležitostného prázdneho energetického nápoja alebo jedného, ​​ktorý by bol vyprázdňovaný obyvateľom miestnosti. Ako inak majú deti predpokladať, že prežijú všemohúci?

Zdravé nápady:
Vieme, že to bude znamenať viac než len návrh, aby sa Monster alebo Rockstar vytratili z rúk vysokoškolských detí, ale hej, vždy sa môžeme pokúsiť. Existuje niekoľko zdravých potravín a nápojov, ktoré dodávajú energiu prirodzenú – nie je potrebný žiadny taurín! Podľa Livestrong.com pitie veľkého množstva tekutín, ako je voda alebo bylinný čaj, bude zvyšovať energetickú hladinu. Mastné ryby, ako napríklad tuniak (ľahko skladovateľné v plechovkách na poličkách v spoločenskej miestnosti), môžu pomôcť zlepšiť duševné funkcie.

3. Pizza
Na obed, večeru, alebo dokonca raňajky formou raňajok je pizza v základnej izbe. A kto môže tvrdiť? Dokonca aj po vysokoškolskom vzdelávaní ľudia naďalej túžia po šumivom, syrovom koláči. Prieskum spoločnosti Oxfam, ktorý sa uskutočnil začiatkom tohto roka, zistil, že pizza je najobľúbenejšou potravinou v Amerike číslo jedna.

Zdravé nápady:
Možno by sme mohli mať všetci zdravší pohľad na pizzu. Jednoduchý spôsob, ako zachrániť doručovací tip a udržať kalórie nadol, je vytvoriť si vlastné individuálne pizzy. Najlepšie anglické muffiny, flatbreads, naan, alebo akékoľvek iné položky, ktoré máte k dispozícii s paradajkovou omáčkou (cestovinová omáčka funguje skvele), akýkoľvek strúhaný syr a akékoľvek ďalšie záplaty, ktoré by ste chceli. Potom ju jednoducho variť v mikrovlnnej rúre alebo v hriankovacom peci.

2. Mikrovlnná popcorn
Ak študentská spoločenská miestnosť nemá mikrovlnnú rúru, potom nie je ďaleko. A tam, kde je mikrovlnná rúra, je popcorn. Slaný, maslový mikrovlnný popcorn je super rýchle občerstvenie pre neskoré nočné štúdium. Dokonca prichádza s vlastnou servírovacou miskou!

Zdravé nápady:
Aj keď to vyžaduje vlastniť misku, popping vlastné popcorn vo vzduchu popper (ktorý možno zakúpiť za približne 20 dolárov), je oveľa zdravšie, než hlboký na vrece mikrovlnnej popcorn. Umožňuje tiež viac možností, pokiaľ ide o ochutenie. Vyskúšajte kajenskú korenie a soľ na pikantný kop alebo škoricu a cukor na sladké občerstvenie.

1. Ramen
Predovšetkým ostatné vysoké školy, ramen zostáva kráľom. Je to lacné. Je to jednoduché, vyžadujúce len horúci hrniec (aj keď veľa detí vynechá varenie a jednoducho skrúži surové rezance trepané s korením). A má to slanú kvalitu, ktorá naozaj dopadne na miesto po dlhej noci štúdia.

Zdravá myšlienka:
Získajte náznak od študentov univerzity v Colorade, ktorí založili Dormet. Použili svoj jedálňový plán na zber čerstvých ingrediencií zo šalátových tyčiniek na varenie originálnych receptov, rovnako ako predvarené predmety, ktoré si znova predstavili na nové jedlá. Niekoľko hŕstky čerstvej zeleniny z salátového baru, ako sú zelené papriky, paradajky alebo hrach, ktoré sa hodia do horúcej nádoby, zatiaľ čo ramená varenia, zvýšia výživovú hodnotu populárneho polnočného jedla.

Súvisiace video: 5 spôsobov, akými ste nesprávne zarovnávali