Taco Bell nedávno pridal do svojho menu novú položku – a ešte viac sa mení život ako Crunchwrap. V jej vlajkovom obchode v Las Vegas si skutočne môžete objednať svadbu. Ani to nie je žiadna stará vec Fat Elvis.

Za 600 dolárov dostanete súkromný obrad v kaplnke Taco Bell Cantina v druhom poschodí, kde budete chodiť po uličke držiacou kyticu vyrobenú z horkých omáčkových balíčkov pri nosení zodpovedajúcich pan a paní. Pretože najdôležitejší deň vášho života by nemal byť vyčerpávajúci žalúdok v niektorých šatách pokrytých šatkou. Celá horná časť obchodu je vyhradená pre váš veľký deň, ktorý zahŕňa recepciu až pre 15 ľudí (čo vám dáva perfektnú výhovorku, aby ste povedali mamke nie, nemôže pozvať svojho druhého bratranca zubára, rovnako ako jej páči príspevky na Facebooku).

Taco Bell weddings

Kathryn Wirsing

Taco Bell Cantina už viac ako rok usporadúva svadby – dokončenie 51 v roku 2017, s 18 už rezervovanými v roku 2018 – a značka ide všetko na to, aby vám najväčší deň života poskytol “live más” liečbu. Hovoríme o značkových šampanských flétnuch pre páru, takže môžete popíjať Baja Blasts do vášho srdcového obsahu, 12-baleného taco na kŕmenie vašich hostí a partneri s miestnou predajňou Retro Bakery vytvoriť trojvrstvový tortu inšpirovaný svojim dezertom Cinnabon Delights.

Taco Bell weddings

Kathryn Wirsing

Rovnako ako guľôčky so škoricovou cestou, samotný koláč je škoricový, pokrytý škoricovou polevou a obložený malým škoricovým cukrom. Keď dorazí do reštaurácie, zamestnanci ju dopĺňajú krúžkom skutočných Cinnabon Delights.

Napriek tomu, že Taco Bell zdvojnásobuje kýč – v skutočnej móde Vegas – jeho obrady sú úplne legitímne. Značka sa obráti na Victoria Hogan z Flory Pop, aby vytvorila vlastné služby založené na tom, čo chce pár. Ak máte všetko o tomto hre, budete si môcť napísať vtipy o “nájdení čipu pre vášho guača” a o dôležitosti vždy pamätať na to, aby ste poskytli svojmu manželovi dva pakety pre každý okamih. Ak nie, vyberie vážnejšiu cestu. A, samozrejme, môžete napísať vlastné sľuby.

Taco Bell weddings

Kathryn Wirsing

“Každý obrad je trochu iný, ale každý, čo som urobil v Taco Bell, bol tak zábavný,” povedal Hogan. Je to taký typ miesta, kde práve preto, lebo berieš záväzok vážne, neznamená, že samotný deň musí byť aj slávnostný.

Vzhľadom na to, koľko ľudí plánuje na zväzku staršie, maturitné a materské fotografie, má zmysel len to, že reťaz sa vyrovná s dopytom a ponúkol vám oficiálny spôsob, ako viazať najväčšie míľniky svojho života so svojimi Chalupas a Double Decker Tacos , Nemôžeme čakať na deň, kedy začnú hostiť dieťa sprchy a pohreby.

Nasledujte Delish na Instagram.