obraz

S láskavým dovolením Quaker Steak a Lube

Fanúšikovia z bizónového krídla vedia, že nie je nič lepšie ako omáčka s kopom, ale tieto tepelne zaťažené krídla vás môžu len zmeniť na ohňu. Sme zaokrúhľovali najhorúcejšie byvolie krídla v krajine a zistili, čo im dáva ich teplotne-stúpajúce chute.

obraz

S láskavým dovolením z Jake Melnick’s Corner Tap
XXX Wings

Kde ich získať: Jake Melnick’s Corner Tap, Chicago, IL
Čo ich robí hot: Bhut Jolokia korenie a červená paprika Savinia

Tieto ohnivé krídla dostávajú svoju teplotu z indických harvestírov Bhut Jolokia papriky (Guinnessov svetový rekord obsahujúci najhorúcejšie korenie), červené papriky Savinia, papriky habanero a horúcu krídlovú omáčku Buffalo. Mäso, ocot a pomarančový džús zaokrúhľujú chuť. Vložte pero, ak chcete vyskúšať tieto krídla. Najskôr budete musieť podpísať výnimku!

<b>Kde ich získať:</b> Buffalo Wing Factory, rôzne miesta vo Virginii<br/><b>Čo ich robí hot:</b> Koncentrát kapsaicínového oleja</p><p>Daredevils, ktorí jedia tieto krídla, označia svoje mená dvakrát: najprv na vzdanie sa, potom na reštaurácii “Wall of Fame.” Jeden takýto jedlík z ohnivých krídel opísal skúsenosť ako podobnú “horúcej láva, ktorá vystupuje po boku mojej tváre.” “Title =” Flatliner Wings ”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f9312beb746_-_flatliner-buffalo-wing-factory-xl-25862665.jpg?resize=480:* ”<br/>/></picture><p></span></p><div class= S láskavým dovolením Buffalo Wing Factory

Flatliner Wings

Kde ich získať: Buffalo Wing Factory, rôzne miesta vo Virginii
Čo ich robí hot: Koncentrát kapsaicínového oleja

Daredevils, ktorí jedia tieto krídla, označia svoje mená dvakrát: najprv na vzdanie sa, potom na reštaurácii “Wall of Fame.” Jeden taký jedlík z ohnivých krídel opísal túto skúsenosť ako podobnú “horúcej láve, ktorá sa rozprestiera po boku mojej tváre”.