Ak cítite raňajky inšpirované menu pre vašu ďalšiu narodeninovú oslavu alebo chcete na svadbe nejaké neskoré nočné oblátky, budete chcieť zvážiť uvedenie jedla na kávu Waffle House.

Snídaňový reťazec tweeted fotku nákladného vozu Waffle House a napísal: “Mám radi romantické prechádzky do vozíka na vafle.” Ale znova, kto nie?!

Fanúšik Waffle House odpovedal a pýtal sa, či by niekedy uvažovali o tom, že vyvezú do domu a “robia jedlo ako jedlo pre ľudí”, pričom na príklad uvádzajú absolvovanie. Waffle House odpovedal: “Áno, ľudia si prenajali jedlo pre narodeniny alebo iné podujatia.” Dôležitý detail, ktorý zaznamenal reťazec: Vozidlo je veľmi náročné.

Na webových stránkach reštaurácie Waffle House inzerujú potraviny ako ideálnu voľbu pre svadby, narodeninové oslavy, zadné dvere, rodinné stretnutia, ocenenia zamestnancov, firemné akcie a bar alebo bat mitzvahs.

Dostupnosť pre vozidlo podlieha otvoreniu v kalendári udalostí a reťazec odporúča rezerváciu vašej akcie hneď, ako budete mať potvrdený dátum. Cena za osobu je založená na zvolených možnostiach menu a množstve.

Zaplatíte jednorázový poplatok za zapožičanie za 90 dolárov a potom 50 dolárov za hodinu na základe počtu kilometrov do az miesta vašej udalosti a trvania udalosti (vrátane času nastavenia). Pozeráte sa na voliteľných ďalších 10% na papierové výrobky, vrátane riadu, riadu, pohárov a obrúskov. Oh, a ak ste mimo Gruzínsko, cestovanie na dlhé vzdialenosti môže zahŕňať ubytovanie.

Soooo, je tu celá cena, ktorú musíte zaplatiť, ak chcete, aby sa vaflový krmivo pre kŕmenie vašich ľudí. Znie to za to mi za to, aby si na obľúbenú raňajkovú školu prišla na vás pri špeciálnej príležitosti!

Potom, čo ste videli tieto príspevky od ľudí, ktorí zažili jedlo na kávu Waffle House, budete tiež predávaní.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Aký lepší spôsob, ako osláviť Štvrtý ako svadba a Waffle House food truck !! Gratulujeme @skiezzzz & @ crediblehulk90 & ďakujem Larry @ waflehouseofficial za úžasné! ���������� #wafflehousefoodtruck #newsisterinlaw #happyfourthofjuly

Príspevok, ktorý zdieľa Lacey Ragus (@ babylacey78)

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Mala príležitosť zažiť Waffle House Truck! Super úžasné! #WaffleHouse #FoodTruck #wafflehousefoodtruck #mg #ATL #TheSouth #Charityevent #Golf #Food #yay #Awesome #TeamYaniMO #dreamscometrue

Príspevok, ktorý zdieľa ��Yanin N. Santiago (Salgado) (@yaninatisanti)

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Vytrúbený a pokrytý celou lottou Colga láska tento víkend ����❤️ #stricklandedsal #wafflehousetruck

Príspevok, ktorý zdieľa Sallie Strickland Art (@salliestricklandart)

Môžete sa pozrieť na Waffle House stravovanie webovej stránky pre viac informácií o tom, ako prenajať nákladné auto. Snažil som sa vidieť, že kamión prerazí na udalosť, ktorú som v nejaký deň!

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, indiebound.org