obraz

Getty ImagesChris Mellor

obraz

Drizly
Hard Cider

Väčšina muštov je bezlepková, pretože sa vyrábajú z jabĺk, nie pšenice ako pivo. Tieto značky sú bezpečnými stávkami: Angry Orchard, Crispin a Strongbow.

KÚPTE TERAZ Angry Orchard Crisp Apple Cider, od $ 2; drizly.com

obraz

Drizly
vodka

Tu je hlavná výnimka: vodka destilovaná z obilných zŕn je samozrejme bez lepku. Pozrite sa na fľaše vyrobené z zemiakov, hrozna alebo kukurice. Nie sú tak ťažké nájsť, ako si myslíte. Veľké značky, vrátane spoločnosti Tito a CÎROC, ponúkajú možnosti.

KÚPTE TERAZ Titova ručná vodka od 15 dolárov; drizly.com

obraz

Getty ImagesDrizly
rum

Rum je tradične vyrobený z cukrovej trstiny. Takže aj keď to nie je najzdravší alkohol, je to často bez lepku. Pozrite sa na obyčajné fľaše a pridajte si vlastné mixéry. Ochutené rumy môžu niekedy skrývať zložky, ktoré sa nezapadajú do bezlepkovej diéty.

KÚPTE TERAZ Cruzan Aged Rum, od 12 dolárov; drizly.com

obraz

Drizly
Tequila a Mezcal

Uistite sa, že vyskúšate tequilu, ktorá je 100% agáve, ktorá je prirodzene bezlepková. To isté platí aj pre mezcal, pretože tequila je vlastne len určitý typ toho alkoholu.

KÚPTE TERAZ Jose Cuervo Especial Gold od 23 dolárov; drizly.com

obraz

košíček
víno

Každý, kto má celiakálnu chorobu, si môže ešte vychutnať pohár vína. Je vyrobená z hrozna, ktoré neovplyvňuje ľudí s citlivosťou na lepok. Červená, biela, ružová a šampanské sa vyberajú – stačí sledovať akékoľvek prísady, ktoré by mohli vyvolať príznaky.

KÚPTE TERAZ Cupcake Vineyards Chardonnay, 9 dolárov; wine.com

obraz

Drizly
Hard Seltzer

ICYMI: Boozy sušičky sú v súčasnosti super trendy a najobľúbenejšie značky sú bezlepkové. Predaj plechoviek špicatých Seltzer alebo skutočne špicatých a šumivých, aby ste uspokojili túžbu.

KÚPTE TERAZ Spiked Seltzer od 13 dolárov; drizly.com