Bolo to dobré pár týždňov pre oblasť lovu lososa: po super vzácnych, 1-v-50 miliónov rozdelené-homára sa objavil minulý týždeň, ďalší veľký chlapec sa dostal jeho cestu do verejného oka.

obraz

S láskavým dovolením CBS News

Táto 23-libra dinosaurus-esque monštrum dorazil na Jordan Lobster Farms reštaurácia v Long Island, NY začiatkom tohto týždňa. Podľa CBS News, majiteľ, Stephen Jordan, je veľmi dobre oboznámený s veľkými homárami – videl veľa časov v jeho čase, zvyčajne sa pohyboval v hmotnosti od 7 do 10 libier – ale je to najmenej desať rokov, odkedy sa stretol s takým veľkým.

“Dostali sme ho včera ráno od jedného z našich rybárov John Price, ktorý je v zálive Fundy,” povedal Jordan pre CBS News. “Poslal to, nepovedal nám ani povedal:” Pozri sa do debny. ” Otvorili sme to a boli sme ako “kto!” “

Zatiaľ čo tieto pazúry by pravdepodobne zaplnili veľa homárov, jeho veľká veľkosť pravdepodobne znamená, že je takmer 95 rokov a táto geriatrická ukážka sa presunie do asistenčného bývania na Long Island Aquarium. “Je to skoro ako dinosaura,” povedal Jordan CBS. “Budete chcieť vidieť, že to bude pokračovať a myslím, že sa o to dobre postarajú, “povedal.

Takže zatiaľ čo nemôžete jesť toho chlapa, stále môžete uspokojte svoju túžbu s niečím iným, možno a McLonald’s McLobster?

Nasledujte Delish na Instagram.