Magnum Ice Cream Bars

odrody:

Vanilková zmrzlina – klasická, mandľová, dvojkaramelová, biela, tmavá

Čokoládová zmrzlina – dvojitá čokoláda

magnum ice cream bar for blog post

S láskavým dovolením Magnum Ice Cream

V apríli sa zmrzlinové tyčinky Magnum distribuujú v obchodoch s potravinami po celom Spojených štátoch po prvýkrát a ako pozorovateľ v spoločnosti Delish poznamenali, tieto tyčinky sú samozrejme “vysoko kvalitné”. Už k dispozícii v takmer 40 krajinách, zmrzlinové tyčinky Magnum sú superprémiové zmrzliny, ktoré nemôžeme uveriť, že sme za posledných 20 rokov chýbali!

Variety vanilky sa môžu pochváliť krémovou, zasneženou vanilkovou zmrzlinou s fleky skutočnej vanilkovej fazule. Čokoládová zmrzlina je rovnako krémová a má perfektnú rovnováhu čokolády a sladkosti.

Viac z Delish: 7 zdravých, domácich “Premium” zmrzlinových receptov

Okrem zmrzliny (ktorá je hlavným bodom), čokoládový náter získava aj vysoké známky. Vyrobená z belgickej čokolády, povlak je sladký, ale aj čokoládový a má pravú hrúbku, stojí na bohatú vanilkovú zmrzlinu bez toho, aby ju prehnal. Mandľová odroda dodáva v bare príchuť, ktorá je takmer karamelovitá.

Jedna kritika: Degustátor poznamenal, že čokoládový povlak na čokoládovej zmrzlinovej tyči bol ohromujúci. Ale uznala, že rovnaké množstvo čokolády nad vanilkovou zmrzlinou by bolo správne (čo sme cítili, že to bolo!).

Magnetické zmrzlinové tyčinky Magnum budú k dispozícii na predaj v maloobchodných predajniach po celom svete, vrátane Walmart, Target, Safeway a Kroger..

Navrhovaná maloobchodná cena: 3,99 dolárov za krabicu troch barov