<p><strong>umiestnenia</strong>: Springfield Missouri</p> <p><strong> adresa</strong>: 2215 W. Chesterfield Blvd. Springfield, MO 65807</p> <p>Zatiaľ čo nájdenie vidlice v ceste na ceste je bežné, toto je vlastne obrie jesť jedlo. Nachádza sa mimo budovu reklamnej agentúry Noble & Associates, táto vidlica, vhodná pre obra, sa rozprestiera na troch podlažiach. Plaketa sa môže pochváliť, že toto kovové majstrovské dielo je najväčšou vidličkou na svete.</p> <p>“title =” Vidlica v ceste ”</p> <p>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64246e66f9_-_giant-fork-de.jpg?crop=1xw:0.5xh;center,top&resize= 480: * ”</p> <p>/></p> <div class= Maryann Campbell shuttermeister / Flickr

Jazda s oknami dole na široko otvorenej ceste je určite výlet na cestu. Ale možno najzaujímavejšou časťou cestnej premávky je objavovanie náhodných miest na zastavenie cesty. Cestné atrakcie môžu byť podivné, zábavné, goofy a snap-a-photo hodné všetkých súčasne. Ak plánujete dovolenku v štýle jump-in-the-car v blízkej dobe, zastavte niektoré z týchto atrakcií v okolí potravín – pretože rodinná fotografia stojaca pred najväčším piknikovým košom na svete alebo väčším piknikovým košom, Životná fľaša koksu bude dokonalým kandidátom na budúci rok dovolenkovej karty.

Potrebujete nejaké jedlo, ktoré by ste mohli vydržať počas jazdy do cieľa? Pozrite sa na tieto cestovné pripravené recepty na cestu alebo tieto detské priateľské rodinné autá výlet potravín.

 <p><strong>umiestnenia</strong>: Springfield Missouri</p> <p><strong> adresa</strong>: 2215 W. Chesterfield Blvd. Springfield, MO 65807</p> <p>Zatiaľ čo nájdenie vidlice v ceste na ceste je bežné, toto je vlastne obrie jesť jedlo. Nachádza sa mimo budovu reklamnej agentúry Noble & Associates, táto vidlica, vhodná pre obra, sa rozprestiera na troch podlažiach. Plaketa sa môže pochváliť, že toto kovové majstrovské dielo je najväčšou vidličkou na svete.</p> <p>“title =” Vidlica v ceste ”<br/> src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64246e66f9_-_giant-fork-de.jpg?crop=1xw:1.0xh;center,top&resize= 480: * ”<br/> /> </picture> <p></span></p> <div class= Maryann Campbell shuttermeister / Flickr

Vidlica na ceste

umiestnenia: Springfield, Missouri

Zatiaľ čo nájdenie vidlice v ceste na výlet je samozrejmosťou, toto je v skutočnosti obrovské stravovacie náčinie. Nachádza sa mimo budovu reklamnej agentúry Noble & Associates, táto vidlica, vhodná pre obra, sa rozprestiera na troch podlažiach. Plaketa sa môže pochváliť, že toto kovové majstrovské dielo je najväčšou vidličkou na svete.

2215 W. Chesterfield Blvd. Springfield, MO 65807