Vezmite svoj pekanový koláč na ďalšiu úroveň.

KÚPIŤ TERAZ: 9 “Springform Pan, 16,50 dolárov, amazon.com.

výnosy:

8

Čas prípravy:

0

hodiny

25

min

Celkový čas:

5

hodiny

55

min

prísady
Pre cheesecake
Sprej na varenie pre panvicu
3
8-oz tyčinky smotanový syr, zmäkčené
1 c.
hnedý cukor
3
veľké vajcia
1/4 c.
kyslá smotana
2 polievkové lyžice.
všestranná múka
1 lyžička.
čistý vanilkový extrakt
1/4 lyžičky.
košér soľ
Pre kôru
1
rukávové rukavice, jemne drvené
5 polievkových lyžičiek.
roztopené maslo
1/4 c.
hnedý cukor
štipka kosher soli
Pre topánky s pekanovým koláčom
4 polievkové lyžice.
maslo
1/2 c.
hnedý cukor
1/2 lyžičky.
mletá škorica
1/4 c.
ťažký krém
1 3/4 c.
celých alebo nakrájaných pekanov
štipka kosher soli
Smery
  1. Predhrejte rúru na 325 ° a namažte 8 “alebo 9” panvovú pružinu s varením. Vyrobte si výlisok z tvarohu: V veľkej miske pomocou ručného mixéra alebo v stojanovej miešačke pomocou náradia s lopatkami, porazte smotanový syr a hnedý cukor. Pridajte vajcia, jeden po druhom, potom zakysanú smotanu, múku, vanilku a soľ.
  2. Vytvorte kôru: V veľkej miske zmiešajte spoločne gramové škrabky, roztavené maslo, hnedý cukor a soľ. Zmes stlačte do pripravenej nádoby.
  3. Nalejte plnenie cez kôru. Zbaliť dno panvice v hliníkovej fólii a umiestniť na plech na pečenie. (Ak chcete piecť tvarohový koláč vo vodnom kúpeli, obaľte dno panvice a vložte do hlbokej panvice, nalejte do varu dostatok vody, aby ste sa dostali až do polovice pečiacej panvice.) Pečte až kým sa stredový tvar koláča nepohne len mierne 1 hodina a 30 minút. Vypnite teplo, otvárajte dvierka rúry a nechajte cheesecake vychladnúť v rúre, 1 hodinu, potom odstráňte hliníkovú fóliu a ochladzujte tvarohový koláč v panvici, až kým nebude pevný, najmenej 5 hodín a až cez noc.
  4. Pred podávaním urobte pečené koláče: V panvovej panvici na nízkych teplotách roztavíme maslo a hnedý cukor, až kým nebudete bublinky (udržiavajte nízke teplo, aby ste sa vyhli spáleniu masla). Zmiešajte škoricu, silnú smotanu, pekány a soľ až do úplného potiahnutia, potom odstráňte z tepla a nechajte vychladnúť a trochu zahusťte. (Doplňovanie môžete urobiť až hodinu dopredu a udržiavať pri izbovej teplote. Neuchovávajte v chlade, keď maslo ztuhne.)
  5. Uvoľnite panvicu z koláča z tvarohu a lyžičku cez chladenú škvrnu s pekanovým koláčom. slúžiť.

pekanový orech Pie Cheesecake

Chelsea Lupkin