Šou. zátka.

výnosy:

12

Čas prípravy:

0

hodiny

30

min

Celkový čas:

1

hodina

0

min

prísady
Pre košíčky
1
box vanilkový koláčový mix, plus prísady požadované pre krabicu
farbivo potravín (červená, žltá, zelená, modrá)
Pre poleva
1 c.
maslo, zmäkčené
4 c.
práškového cukru
1 lyžička.
čistý vanilkový extrakt
3 polievkové lyžice.
ťažký krém
1/8 lyžičky.
košér soľ
Smery
  1. Vytvorte košíčky: Pripravte si koláč podľa pokynov na krabici. Rozdeľte cesto na päť misiek. Pridajte niekoľko kvapiek červenej do jednej misy, druhá zeleno žltá, tretia zelená, modrá vo štvrtej a dve kvapky modrá plus dve kvapky červené do piatej. Miešajte každú misku a upravte množstvo farbiva, ktoré chcete, až kým nebudete mať päť farieb koláča.
  2. Nastriekajte muffinový plech s varením alebo sprejom s košíčkami. Do každej šálky cínu nalejte trochu každého farebného cesta, kým sa naplnia dve tretiny hore. Pečieme podľa pokynov na krabici. Odložte na chladenie.
  3. Vytvárajte poleva: Vo veľkej miske pomocou ručného mixéra alebo v miske stojaceho miešača pomocou šľahacieho nástavca, porazil maslo, až kým nebol plytký. Pridajte cukor, bijete na nízke až do kombinácie, potom bičte vanilkou, silným krémom a soľou. (Pridajte viac ťažkého krému, 1 polievkovú lyžicu naraz, ak chcete mať tenšiu konzistenciu.) Rozdeľte poleva do piatich misiek, pridajte ich do každej farby a miešajte, ako ste to urobili s koláčom. Vložte každú farbu do opakovane uzatvárateľného sendvičového vrecka a odstráňte ho z jedného rohu.
  4. Vytvorte kus plastového obalu. Každé vrecko používajte, aby ste v každej farbe vedeli vedľa seba vytrieť líniu polevu. Zbaliť plastový zábal a vytvoriť rúrku s polevou. Zatvorte konce zatvorené a na jednom konci sklopte špičku hviezdy. Orezajte plastový obal, ktorý sa prilepí cez špičku hviezdy. Potrubie na chladené košíčky.