Joan Rivers a Martha robia predjedlá inšpirované najlepšími nominovanými fotografmi, vrátane Devils on Horseback.

výnosy:

1

prísady
24
veľké dátumy
12
plátok slaniny
C.
rozdrvený Stilton
Smery
  1. Predhrievajte rúru na 400 stupňov. Vložte 24 špáradiel do malej misy naplnenej vodou; nechajte nasiaknuť 15 minút. Pridajte plech na pečenie s pergamenovým papierom a pripevnite ho na drôtený stojan; odložiť.
  2. Zostaňte pozdĺžne do polovice a dávajte pozor, aby ste neprestali celú cestu. Do stredu každého dňa umiestnite malé množstvo syra. Za každým dátumom zabalte kúsok slaniny. Zabezpečte slaninu s špáradlom.
  3. Umiestnite dátumy na pripravený plech na pečenie. Pečieme, kým nie je slaná varená, 20 až 25 minút.

<p>Či sa rozhodnete pre verziu “anjel” alebo “diabla” tohto obľúbeného jedla zo 70. rokov, dostanete chutnú kúsok zabalenú slaninou, to je isté. Niektorí tvrdia, že táto slivka zabalená slaninou plnená orechmi alebo chutney dostala svoje meno z diabolickej čiernej a červenej farby kombo. Zatiaľ čo iní vysvetľujú etymológiu predkrmov, odvolávajú sa na normanských vojakov, ktorí sa zabalili do slaniny ako na formu groteskného, ​​desivého brnenia, keď útočili na dediny na juhu Anglicka. Pocit ctnosti? Vyskúšajte verziu ustríc s anjelskou slaninou.</p><p><b>Súvisiaci recept:</b> <b>Ďábli na koni</b></p><p>“title =” Devils na koni ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f68bd1a3a0f_-_devils-on-horseback-mslo0809-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh; centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Marthy Stewartovej