Ak Avocado Toast & Egg-In-Hole sa oženil, urobili by to INSANE Avocado Bagel

Vajcia v dierach sa stretne s bagelom, ktorý sa stretne s avokádovým prípitkom. Znie to komplikované, ale nie je to – je to slávne jednoduché. Smažil som veľa slnečnicových vajíčok vo všetkých svojich rokoch raňajok, ale nikdy som si nemyslel, že by som varela vajíčka v avobageli, nieto vôbec bagu, až donedávna. Myslel som, že môžem povedať, že som dospel a so mnou, takže má aj raňajky.

avokádo bagel

Jonathan Boulton

Než sa dostaneme k vyprážaniu, poďme sa rozprávať o avokádo. Zmrštenie krémových plátkov citrónovou šťavou, soľou a korením bude postačovať – ​​je to spôsob, akým sa stalo. Ale “toast” tu nie je obyčajný biely plátok. Keďže používame bagely, nemohol som odolávať pridávaniu smotanového syra. Smotanový syr + maslový avokádo = Váš nový priaznivý škvrny. Sľubujem, že to budeš milovať.

vajíčka in bagel hole

Jonathan Boulton

Varenie vajca a nie spáliť dno, musíte otvor väčšie v strede bagu. To umožňuje vajíčko rýchlejšie variť. Na rozšírenie priemeru použite nožnicu (alebo sušienku). Ale počkajte po si toast bagel (pretože samozrejme nebudeš vyhadzovať maslový kúsok, ktorý by si odtrhol od stredu).

avokádo bagel bite

Jonathan Boulton

ZÍSKAJTE RECEPT.

PIN FOR LATER

avokádo Bagel Pinterest

Nasledujte Delish na Instagram.